Karadeniz Pet

ne cinssiniz yaaa :(

• Konbuyu başlatan Süleyman Aydın
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Aydın

Guest
Selam arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Arkadaşlar size derdimi anlatayım. Erkek acaip şekilde çiftleşmek istiyo dişi istemiyo. Az önce içeri girdim uzaktan kuşları izledim dişininde erkeğe kur yaptığını gördüm. Kuşlarımın her ikiside birbirlerine kur yapıyor ama konu çiftleşmeye gelince dişi aynı kendini öldürüyor uçuyo gagalıyo kaçıyo yaaa siz ne cins bi kuşsunuz anlamadım haa

Zaten bende şans olsa oooo. Nereye kadar bu naz yaa en sonunda verecem ikisini de o olacak. Birde size bir sorum olacak dişi kuş yuvadan başını çıkarıyor erkek onu besliyor o sırada hangi kustan geliyor bilmem sinek vızıltisı gibi bi ses geliyo neden olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten bende şans olsa oooo. Nereye kadar bu naz yaa en sonunda verecem ikisini de o olacak. Birde size bir sorum olacak dişi kuş yuvadan başını çıkarıyor erkek onu besliyor o sırada hangi kustan geliyor bilmem sinek vızıltisı gibi bi ses geliyo neden olabilir.

Benim kuşum da yapıyor onu. Dişi kuş yapıyor beslenmek istediğinde. Bir ara bende şüphelendim noluyor gibilerinden acaba burunları mı tıkalı diye ama normal biri durum galiba.

Edit: Bende artık vermeyi düşünüyorum yoksa bunlar beni kanser edecek. Ablacığım beterin beteri var inan. Bak benimkiler hem çiftleşiyor, hem dişi bütün gün yuvada, hem popo şiş ama dün bir baktım poposu yumuşak. Tüküreyim şansıma.

Benim kuşum da yapıyor onu. Dişi kuş yapıyor beslenmek istediğinde. Bir ara bende şüphelendim noluyor gibilerinden acaba burunları mı tıkalı diye ama normal biri durum galiba.

Edit: Bende artık vermeyi düşünüyorum yoksa bunlar beni kanser edecek. Ablacığım beterin beteri var inan. Bak benimkiler hem çiftleşiyor, hem dişi bütün gün yuvada, hem popo şiş ama dün bir baktım poposu yumuşak. Tüküreyim şansıma.

Ablacım hem popo şiş diyosun hem yumuşak diyosun kuşunda bi problem olmasın aman dikkat et.

Abla bence sabret fotolara baktım pek anlamasamda yumurta varmis gibi duruyor sabret elbet gelecek :)

benim kuşta aynıydı popo şiş kanatlar düştü bel kırıldı tammmmmammmmm dediğim anda sadaka verir gibi bir tane verdi gerisi yok

Geri