petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serdar KARAKUŞ tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaşlar. Tahmınen 1.5 yasında olan bır erkek ve 1 yaslarında dişi kusum var. mayıs 1 den beri beraberler. dişi kusumun gagası tamamen kahverengi oldu. sanırım kızıstı. kafesımde yuvalık var. vıtamınlerını de duzenlı olarak verıyorum. yumurta alabılmek ıcın neler yapmalıyım. iyi forumlar...

2. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    nijer,mama bal verebilirsiniz gıdanın çeşitli ve bol olması kuşları teşvik eder.

3. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim. daha önce forumdan aldıgım bır mama tarıfı vardı onu denedım. ama hıc bı yudum bıle yemedıler.. balı denemedım. bırde onu deneyeyım.

4. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    suyuna karıştır bir gün sonra normal suyla değiştir nijer de ver derim gerçi benimkiler nijeri yemiyor ama sende bir dene kuvvetli bir tohumdur.

5. Serdar KARAKUŞ

Beğenileri:
    1
    nijer tohumunu yiyorlar. kendi yemimi kendim kararak oluşturyorum. nijer, kırmızı darı, keten tohumu, kanarya yemi, yulaftan belli miktarlarla karıstırıyorum. eski bir hobıcıden duymustum bu yem karmasını. bal'ı suyuna katmanın yararlı olur dıyorsan bırde oyle deneyecem. normal suluga bır cay kasıgı kadar yeterlı mı pekı?

Sayfayı Paylaş