Karadeniz Pet

ne yapmalıyım?

Serdar KARAKUŞ

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar. Tahmınen 1.5 yasında olan bır erkek ve 1 yaslarında dişi kusum var. mayıs 1 den beri beraberler. dişi kusumun gagası tamamen kahverengi oldu. sanırım kızıstı. kafesımde yuvalık var. vıtamınlerını de duzenlı olarak verıyorum. yumurta alabılmek ıcın neler yapmalıyım. iyi forumlar...

nijer,mama bal verebilirsiniz gıdanın çeşitli ve bol olması kuşları teşvik eder.

nijer,mama bal verebilirsiniz gıdanın çeşitli ve bol olması kuşları teşvik eder.
teşekkür ederim. daha önce forumdan aldıgım bır mama tarıfı vardı onu denedım. ama hıc bı yudum bıle yemedıler.. balı denemedım. bırde onu deneyeyım.

suyuna karıştır bir gün sonra normal suyla değiştir nijer de ver derim gerçi benimkiler nijeri yemiyor ama sende bir dene kuvvetli bir tohumdur.

suyuna karıştır bir gün sonra normal suyla değiştir nijer de ver derim gerçi benimkiler nijeri yemiyor ama sende bir dene kuvvetli bir tohumdur.
nijer tohumunu yiyorlar. kendi yemimi kendim kararak oluşturyorum. nijer, kırmızı darı, keten tohumu, kanarya yemi, yulaftan belli miktarlarla karıstırıyorum. eski bir hobıcıden duymustum bu yem karmasını. bal'ı suyuna katmanın yararlı olur dıyorsan bırde oyle deneyecem. normal suluga bır cay kasıgı kadar yeterlı mı pekı?

Geri