Karadeniz Pet

ne yapmam gerekır

• Konbuyu başlatan ömer duran yagar
  • Başlangıç tarihi
Ö

ömer duran yagar

Guest
arkadaslar muhabbet kusum yumurtladı su an kuluckada ama bugun 19 gun yumurtadan yavru cıkmadı yuvalıgı acıyorum yumurtanın dolumu bosmu oldugunu ogrenmek ıcın hemen agzıyla yumurtaları kanatlarının altına alıyor elımı uzatıyorum elımı cok kotu bır sekılde gagalıyor ne yapmam gerek yardım edın ?

Kus yuvadayken kontrol etmeyin disiniz iyiymis yumurtalara zarar vermemis kus ustunde yatarken yumurtami kontrol edilir

Ömer bey bi sorum olacak kusunuza eşi nazil aldiniz siz mi sectiniz kuşmu seçti benimki için soruyorum da

Kus yuvadayken kontrol etmeyin disiniz iyiymis yumurtalara zarar vermemis kus ustunde yatarken yumurtami kontrol edilir

kardesım hıc cıkmıyorkı 1 dk cıkıp tuvaletını yapıyor ben o zaman bakmak ıcın yaklasıyorum hemen gerı ıcıne kacıyor bır sekıl bakıyım bossa bosuna yorulmasın kusum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Ömer bey bi sorum olacak kusunuza eşi nazil aldiniz siz mi sectiniz kuşmu seçti benimki için soruyorum da

dostum ben kusumu aldım kuscuya goturdum ordan salmaya koydum kendısı sectı ben bundan once yanına kendım erkek aldım onu oldurdu kesın olarak kendı secsın

19 gun beklemissiniz bence biraz daha bekleyin yumurta doluysa sizden rahatsiz olup kiracak daha cok uzulecekssiniz

Geri