petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapmam gerekır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar muhabbet kusum yumurtladı su an kuluckada ama bugun 19 gun yumurtadan yavru cıkmadı yuvalıgı acıyorum yumurtanın dolumu bosmu oldugunu ogrenmek ıcın hemen agzıyla yumurtaları kanatlarının altına alıyor elımı uzatıyorum elımı cok kotu bır sekılde gagalıyor ne yapmam gerek yardım edın ?

2. Yusuf ŞANLI

Kus yuvadayken kontrol etmeyin disiniz iyiymis yumurtalara zarar vermemis kus ustunde yatarken yumurtami kontrol edilir

3. wasted

wasted Guest

Ömer bey bi sorum olacak kusunuza eşi nazil aldiniz siz mi sectiniz kuşmu seçti benimki için soruyorum da

4. ömer duran yagar

kardesım hıc cıkmıyorkı 1 dk cıkıp tuvaletını yapıyor ben o zaman bakmak ıcın yaklasıyorum hemen gerı ıcıne kacıyor bır sekıl bakıyım bossa bosuna yorulmasın kusum :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

dostum ben kusumu aldım kuscuya goturdum ordan salmaya koydum kendısı sectı ben bundan once yanına kendım erkek aldım onu oldurdu kesın olarak kendı secsın

5. Yusuf ŞANLI

19 gun beklemissiniz bence biraz daha bekleyin yumurta doluysa sizden rahatsiz olup kiracak daha cok uzulecekssiniz

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    az daha sabredin bakalım

7. ömer duran yagar

hmm tamam madem oyle yapalım sagolun eksık olmayın arkadaslar

Sayfayı Paylaş