petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zaman eş almak doğru olur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tpekgil tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2-3 aylık yavru bir mubişim var erkek. Şuanda onu eğitiyorum 20 gündür bende ve elimden falan artık hiçbir şekilde korkmuyor ona ne zaman bir eş almalıyım ne zaman almam doğru olur?

2. Tunç ÇAĞATAY

Evde ele alıştırdığınız kuşlara eş tutturmak zordur gelen dişi yabani olacaktır sizin erkek insan yanlısı kavga edecekler erkeği ezecek felan o yüzden tavsiyem o kuşla oynayın sizle ilgilensin yavu almak istediğinizde başka eş çift alın.

İlle alacağım diyorsanız alacağınız dişide ele alışmış ev dişisi olsun tabi daha erken size 8 10 aylık iken eş alın.

3. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    Bana kalırsa almam ben onunla sonuna kadar ilgilenirim sıkılmadan fakat bu ona haksızlık olmaz mı sizce? Yani almasam ona eş sorun yaratır mı sonuçta çiftleşmek doğalarında var

4. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    6-7 aylık olduğunda eş alabilirsiniz.yalnız dişiyi alacağınız zaman kuşu üreticiye veya kuşçuya götürüp kuşun kendi eşini kendisinin seçmesini sağlayın.yoksa sizin getirdiğiniz kuşu beğenmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

eşini kendi seçerse sıkıntı olmaz bu yanlış bir bilgidir.bnm arkadaşım ele alışkın ve konuşan kuştan yavru aldı.yani bu bilgi doğru bilinen bir yanlıştır.

5. Tunç ÇAĞATAY

Bilgiyi tam okuma zahmetine girerseniz yavru alamazsınız demiyor almakta zorlanırsınız diyor ;)

6. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    bnde diyorum ki zor felan değil yani gözünüzde o kadar büyütmeyin ele alışık kuşları :)

7. Tunç ÇAĞATAY

Siz demeye devam edin o halde. ;)

8. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    tmm sensin ...

Sayfayı Paylaş