petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zaman nasıl çiftleşecekler ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asi Gangster tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Şuan dişi ve erkek olmakla 2 tane muhabbet kuşum var.Bunlar çok iyi anlaşıyor.Arada sırada dişi kuş erkeğe vurmuş gibi yapsada birbirlerine fazla kur yapıyorlar.Ama bir türlü anlamadım ki bunlar çiftleşmiyor.Dişi muhabbet kuşum erkekle bazen öpüşünce kuyruğunu kaldırıyor ama erkek muhabbet gelmiyor orda öylece bakıyor.Birde dişi muhabbet kuşum yuvalığın girişini kemiriyor ve bazen içeri giriyor çıkıyor.Bazende kafasını içeri sokuyor kemirme sesi geliyor sonra çıkıyor.Arkadaşlar yardımınız %98 lazım.Lütfen benim ilk denemem olcak İNŞALLAH..Yavru muhabbet kuşlarım olsunki bende mutlu olayım onlarda ana baba olsunlar...

[​IMG] Soldaki Erkek Sağdaki Dişidir..

#1 Asi Gangster, 13 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 13 Ağustos 2015
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam dişi baskın olduğu için kuyruk kaldırıyor dişi hazır çoktan erkek dişiden tırsıyor olabilir erkeğin üstün olması lazım ayırma yöntemi uygulanabilir

3. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Dediğinizi en kısa sürede uygulamaya başlıyacağım sağolun birde bazı petshop sahipleri alışsınlar çiftleşirler bir 1 ay geçsin öyle bakın demişlerdi acaba bir umut varmıdır hocam ?

#3 Asi Gangster, 13 Ağustos 2015
  4. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    ben sana şunu söyliyeyim ne yaparsan yap ikisininde canı nazaman isterse ozaman çifleşirler

tabiki bu olayı biraz hızlandırmak için ayırma yöntemi kızıştırıcı yem mama gibi şeyleride denemek lazım

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Erkeğin yakın fotoğrafı var mı dişi hazır ise yakında çiftleşirler

6. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    alse kızıştırıcı yem var koyuyorum ama bir fazla bir fark göremiyorum dediğin gibi ne zaman canları isterlerse

Yusuf Kürşat AKKUŞ
    Erkek muhabbet kuşunun yakından fotoğrafı ;
    Dişi zaten erkek muhabbetle öpüştüğünde kuyruğunu hemen kaldırıyor erkek bazen geliyor gibi oluyo ama bakıyor normal

#6 Asi Gangster, 13 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş