Karadeniz Pet

Ne zaman nasıl çiftleşecekler ??

Asi Gangster

Yeni Üye
Şuan dişi ve erkek olmakla 2 tane muhabbet kuşum var.Bunlar çok iyi anlaşıyor.Arada sırada dişi kuş erkeğe vurmuş gibi yapsada birbirlerine fazla kur yapıyorlar.Ama bir türlü anlamadım ki bunlar çiftleşmiyor.Dişi muhabbet kuşum erkekle bazen öpüşünce kuyruğunu kaldırıyor ama erkek muhabbet gelmiyor orda öylece bakıyor.Birde dişi muhabbet kuşum yuvalığın girişini kemiriyor ve bazen içeri giriyor çıkıyor.Bazende kafasını içeri sokuyor kemirme sesi geliyor sonra çıkıyor.Arkadaşlar yardımınız %98 lazım.Lütfen benim ilk denemem olcak İNŞALLAH..Yavru muhabbet kuşlarım olsunki bende mutlu olayım onlarda ana baba olsunlar...

b2yDP8.jpg
Soldaki Erkek Sağdaki Dişidir..

Son düzenleme:
hocam dişi baskın olduğu için kuyruk kaldırıyor dişi hazır çoktan erkek dişiden tırsıyor olabilir erkeğin üstün olması lazım ayırma yöntemi uygulanabilir

Dediğinizi en kısa sürede uygulamaya başlıyacağım sağolun birde bazı petshop sahipleri alışsınlar çiftleşirler bir 1 ay geçsin öyle bakın demişlerdi acaba bir umut varmıdır hocam ?

Son düzenleme:
ben sana şunu söyliyeyim ne yaparsan yap ikisininde canı nazaman isterse ozaman çifleşirler

tabiki bu olayı biraz hızlandırmak için ayırma yöntemi kızıştırıcı yem mama gibi şeyleride denemek lazım

Erkeğin yakın fotoğrafı var mı dişi hazır ise yakında çiftleşirler

alse kızıştırıcı yem var koyuyorum ama bir fazla bir fark göremiyorum dediğin gibi ne zaman canları isterlerse

Yusuf Kürşat AKKUŞ
Erkek muhabbet kuşunun yakından fotoğrafı ;
qlEWmQ.jpg

Dişi zaten erkek muhabbetle öpüştüğünde kuyruğunu hemen kaldırıyor erkek bazen geliyor gibi oluyo ama bakıyor normal

Son düzenleme:
Geri