Karadeniz Pet

ne zaman tüye girerler

3,4 aylik civari. Beslenmesine ozen gostereceksin.

temmuzda başlayıp eylüle kadar sürer diye biliyorum.

rica ederim. :)

agustos basından eylul sonuna kadar yaz tuylerıde mart 15 den sonra nısan ortasına kadar

rica ederım hocam sen dısıne bı erkek uydır yalnız olmaz dısı kus yazık :S

rica ederım hocam sen dısıne bı erkek uydır yalnız olmaz dısı kus yazık :S

daha 5 aylık 1 yaşına girsin eş alıcam aslında okul açılmadan önce alcaktım ama benden soğur benle ilgilenmez diye almıyorum en azından 1 yaşına gelince benle ilgisini kesmez acaba eş alsam kesermi ilgisini

hocam 1 yasından sonra kus es secmeye baslar bence ufakken al senden ıllakı ılgısını kesecek eskısı gıbı olmaz esı varken yanında dısarıyla pek ılgılenmez yavru alınca onlardan erkek bı yavru ayır alıstır kendıne ona es almasanda olur

hocam 1 yasından sonra kus es secmeye baslar bence ufakken al senden ıllakı ılgısını kesecek eskısı gıbı olmaz esı varken yanında dısarıyla pek ılgılenmez yavru alınca onlardan erkek bı yavru ayır alıstır kendıne ona es almasanda olur

öyle yapıyim hem dişi kuşum beni zaten fazla sevmiyo gibi nerdeyse günün yarısını dışarda geçiriyor oyun oynatıyorum falan ama yinede sevmiyo heralde en iyisi dedğiniz gibi en yakın zamanda eş almak yavrularından erkek olanı seçerim onu beslerim artık ama şöle bi sorun var annem 1 kuşa zor izin verdi evde beslememe yavruları olunca bi tanesini seçsem anne ve babayı satsam şimdiki kuşuma ihanet etmiş olurmuyum bana kalsa şimdi giderim kuşçuya bu dişimi veririm yavru erkek alırım ama ihanet olur ya o yüzden yapmıyom

hocam sen al getır eve annen salacak degıl 1-2 gun azar yersın ama sonra razı gelırler ben bu ıse gırerken oyle yaptım hep :D

evden kovarsalar kusunuda al gel ıstanbula :D

gel uretım hanemde calısırsın :)

Geri