petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden Böyle Davranıyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve skylife tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. skylife

skylife Guest

#1 skylife, 16 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Nisan 2014
  2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bence kavga ediyorlar anlaşamamışlar fazladan kafesin varsa ayır yanyana dursunlar onlara ceza

3. Levent Sayar

Banada sanki kavga ediyorlar gibi geldi.Sorucaksınız anlaşmalarını nasıl saglarım diye dha tecrübeli arkadaslar yardımcı olur.Kızışmışlar mı kaç aylıklar bunlar hep etkenler.

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kavga felan etmiyorlar .:D Gayet normal bu hareketler , yeşil olan kanatlarını çalıştırıyor sarı olanda ayaklarını. :D Heralde ara sıra salıyordunuz kuşları bu aralar pek salmıyorsunuz kuşta kanat çırparak bu enerjisi atıyor ve kanatlarını dinç tutuyor , benim kuşlar da aynı hareketi yapıyor bu içgüdüsel bir hareket korkacak bir durum yok yani.:)

5. animal welfare

animal welfare New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş helikopter gibi mubarek kanat sesleri diğer evden duyuluyo eğer boğuşurlarsa ayır ama benden tavsiye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:13 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Videoyu gördüm kavga etmiyorlar benimkilerde öyle özellikle dişiler yapıyo galiba bunu dışarı çıkar hava alsınlar sonra evde biraz uçur sonra kendileri girsin ama kafese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

Yanlarında onları korkutacak bişey bırakma ayna varsa kaldır

6. Levent Sayar

skylife aziz soyluyorsa oyledir kardeşim.

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    bence bu kuşları biraz salmalısın eminimki dısarıda da hep uçup hem opuseceklerdir :D

8. Levent Sayar

Belkide o şekilde daha cabuk alışırlar :) kimbilir

9. skylife

skylife Guest

kuslarım opusuyor bırbırlerını kasıyorlar ama kafesın ıcı tuy dolu sanırım tuye gırdıler ama yuvalık taktım bı turlu cıftlesmedıler bılgılı arkadaslar bı yardım edın lutfen

Sayfayı Paylaş