Karadeniz Pet

Neden Böyle Davranıyorlar

• Konbuyu başlatan skylife
  • Başlangıç tarihi
bence kavga ediyorlar anlaşamamışlar fazladan kafesin varsa ayır yanyana dursunlar onlara ceza

Banada sanki kavga ediyorlar gibi geldi.Sorucaksınız anlaşmalarını nasıl saglarım diye dha tecrübeli arkadaslar yardımcı olur.Kızışmışlar mı kaç aylıklar bunlar hep etkenler.

Kavga felan etmiyorlar .:D Gayet normal bu hareketler , yeşil olan kanatlarını çalıştırıyor sarı olanda ayaklarını. :D Heralde ara sıra salıyordunuz kuşları bu aralar pek salmıyorsunuz kuşta kanat çırparak bu enerjisi atıyor ve kanatlarını dinç tutuyor , benim kuşlar da aynı hareketi yapıyor bu içgüdüsel bir hareket korkacak bir durum yok yani.:)

Benim kuş helikopter gibi mubarek kanat sesleri diğer evden duyuluyo eğer boğuşurlarsa ayır ama benden tavsiye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:13 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

Videoyu gördüm kavga etmiyorlar benimkilerde öyle özellikle dişiler yapıyo galiba bunu dışarı çıkar hava alsınlar sonra evde biraz uçur sonra kendileri girsin ama kafese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

Yanlarında onları korkutacak bişey bırakma ayna varsa kaldır

Belkide o şekilde daha cabuk alışırlar :) kimbilir

kuslarım opusuyor bırbırlerını kasıyorlar ama kafesın ıcı tuy dolu sanırım tuye gırdıler ama yuvalık taktım bı turlu cıftlesmedıler bılgılı arkadaslar bı yardım edın lutfen

Geri