Karadeniz Pet

Neden orada uyuyorki ?

• Konbuyu başlatan Ali Uyan
  • Başlangıç tarihi
Çok fazla bilgi sahibi değilim ama bi hastalığı yoksa kendini daha güvende hissettiği içindir.

Ama tüyleri biraz kabarık gibi geldi. İshali var mı?

Evet ishali var bugün veterinere gittik vitamin verdiler

Benim kuşum da bu şekilde hastalanmıştı. Cereyanda kalmış olabilir. Fakat bol bol vitamin takviyesiyle atlatmayı başarmıştı. Bi çok kişi ölür fazla yaşamaz demişti ama hiçbir şey belli olmuyor. Siz umudunuzu kaybetmeyin elinizden geldiğince yardımcı olun kuşunuza. İshali için suyuna kahve katabilirsiniz veya yem filan yiyorsa biraz haşlanmış patatesle karıştırıp verebilirsiniz

Bütün moralimi yerle bir ettiniz teşekkür ederim

Veteriner ceryanda kalmış dedi işte 2tane ilaç verdi birini kendim elime alıp içiricekmişim diğerini suyuna katcakmışım bende çok seviyorum daha 2 aylık eve geleli 1 haftadan biraz fazla oldu ama çok cabuk alıştık birbirimize veteriner bu ara salgın var galiba dedi çogu kuş bu hastalıktan dolayı geliyomuş

öncelikle şunu soyliyim eğer ishal ilerlemişse ölmek için son dakikalarını yaşıyor olabilir ama geç kalınmamışsa ilaçlar etkisini gösterir. Bide merak ettiğim bişe var veterinere nekadar ücret ödediniz ilaçlar hariç muayene ücreti olarak

Benim kuşum da bu şekilde hastalanmıştı. Cereyanda kalmış olabilir. Fakat bol bol vitamin takviyesiyle atlatmayı başarmıştı. Bi çok kişi ölür fazla yaşamaz demişti ama hiçbir şey belli olmuyor. Siz umudunuzu kaybetmeyin elinizden geldiğince yardımcı olun kuşunuza. İshali için suyuna kahve katabilirsiniz veya yem filan yiyorsa biraz haşlanmış patatesle karıştırıp verebilirsiniz

ayşe hanım nasıl atlattınız bizede yardımcı olun lütfen

Geri