Karadeniz Pet

Nerden bulabilirim?

hakanhobici

Meraklı Üye
Merhabalar bildiğiniz gibi mdf kafes yapım aşamasındayım ve yuva deliğine oturtturulan resimdeki kapaktan arıyorum nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
hırdavat ve yapı malzemeleri satan biyerden bilgisayar masası için kablo çıkış kapagı dersen aynı işlevi görecek bi ürün alabilirsin.

hırdavat ve yapı malzemeleri satan biyerden bilgisayar masası için kablo çıkış kapagı dersen aynı işlevi görecek bi ürün alabilirsin.
Tamam Teşekkür ederim önder bey bu kapagın bir görevi varmı yoksa öylesine mi koyuyorlar kafeslere birde elektrikçilerde varmıdır?

Görsel açıdan görüntü güzelliği sağlar. Ayrıca kızışma dönemlerinde dişiler yuva girişini kemirdiklerinden tahtaların aralarını açabilirler. buda pislik birikmesine ve bitler için yuva anlamına gelir.

[MENTION=15814]hakanhobici[/MENTION] rica ederim. Ben bilgisayarcıyım kuşa faydası var mı bilmem ama kablolar içinde görsel duruyor :D

Görsel açıdan görüntü güzelliği sağlar. Ayrıca kızışma dönemlerinde dişiler yuva girişini kemirdiklerinden tahtaların aralarını açabilirler. buda pislik birikmesine ve bitler için yuva anlamına gelir.
Teşekkür ederim murat bey zaten mdf kafes ve bite elverişli o yüzden öneriniz için teşekkür ederim önlemimi alacagım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:59 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

[MENTION=15814]hakanhobici[/MENTION] rica ederim. Ben bilgisayarcıyım kuşa faydası var mı bilmem ama kablolar içinde görsel duruyor :D
Evet gerçekten güzel duruyor alırken bende bilgisayara alayım bir tane :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

Bulamadım ya buna benzer baska seyler varmı bunun gorevini yapacak?

Geri