Karadeniz Pet

Neyi var?

Emre522

Yeni Üye

3 gun terrramycin surdum duzelmiyor

Kuşta kaşınma, tiftiklenme ve aşırı tüy yolma var ne yapabilirim?

Son düzenleme:
Kuşun durumu çok kötü.Yani benim başıma böyle birşey gelmediği için ben bilmiyorum.
Ama resimlerden göründüğü gibi büyük bir ihtimalle mantar hastalığı var hemde tüm vücudda.
Aldığınızda bu şekilde değildi demi ?.Yani fransız tüy dökümü desek alakası yk gibi.
Daha deneyimli arkadaşlar yardım edeceklerdir.

aldığımda böyle değildi kiloluydu 2 haftada bu hale geldi bit için çok uğraştım kaşıntı gecmedi 4 gun once ceresinde dokulme oldu. tüye girmeye başladı fransız değildir gibi geliyor banada

Benim başımdan mantar hastalığı geçti yalnız bu kadar şiddetli değil.
Bilen birisi yardımcı olacaktır.Yalnış bilgilendirme vermek istemiyorum.
Çok geçmiş olsun.

insallah bir bilen çıkar

Ben bu kuşta bir sıkıntı göremedim banyo verin kendine gelsin

bendeki kuşta da halsizlik var seninkine yakın belirtiler avipom sürüyorum.banamısın demiyor.tüyleri da tüye girmiş gibi hep sıcak bir yer bulup uyumak istiyor vitamini direk damlatıyorum ağzına yine halsiz.elma sirkesi vermeyi düşünüyorum bilen bir arkadaş suya değilde ağzına damlatacağım sirke ve su oranını yazabilir mi basit damlalığım var.

Diğer gözünde aynı sorun var mı ve bu gözü sulanıyor mu ?

2. fotograftaki gibi o gozunde de var hafif sulanmiyor. Burnuna pamukla okaliptus yagi surdum bi iki kez ondan olabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

arkadaşlar bir bilen yok mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Son durum.

Geri