petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nijer tohumu nasıl kullanılır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Adanali tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar nijer tohumu kullanacagım ama miktarı ne kadar yapayım yemle mı karıstırayım yoksa direk mi vereyim bide ishal olma durumları varmı nijer tohumundan cevaplarınızı bekliyorum.

2. Kemal ÇETİN

İshal falan yapmaz ama çok fazla verirsen yağlanmaya sebeb olur.O yüzden yemle vereceksen 5 ölçek yem 1 ölçek nijer şeklinde, Ayrı bir kapta verirsende 1-2 çay kaşığı vermen yeterli olacaktır.

3. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ediyorum kemal arkadas

4. Umutcan AĞLAR

Havuç verebilirsiniz nijer yerine

5. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    havucu denedim ama yemediler bende nijer aldım onu yiyorlar sevdilerde ölçegini bilmiyordum ögrendim teşekkür ederim keşke yeseler daha saglıklı havuc

6. Kemal ÇETİN

Havuçu mamanın içinde yerler.Mama da kızışmaları için önemli bir etken unutma...

7. Gökhan YILDIZ

yemliğe 1 çay kaşığı yeterlidir

8. asdsadsadas

asdsadsadas New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler Bende Aldım Nijer Tohumu Günde mi Veriyim Nijer Tohumunu Yoksa Haftada Bİ mi Veriyim Birde sadece 1 yemlik kutusunamı 1 çay kaşığı koyuyum 2 yemlik kutusunadamı koyuyum ?

9. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    :) haftada bir verildiğini biliyorum. İki yemlikte kullanılıyor mu yoksa alışkanlıkları var mı? Mama veriyor musun?

10. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yemliklerinde veya mamalarinda kullanabilirsin..Yaz aylarinda fazla kullanmamaya dikkat edin..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. nijer tohumu ne kadar verilir

,
  2. nijer tohumu muhabbet kuşuna ne kadar verilmeli