Karadeniz Pet

nijer tohumu

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Nijer tohumu nekadar ve ne sekilde verilmelidir ve yararlaei nelerdir

Yemliğine 1 çay kaşığı kadar karıştırabilirsiniz.Kuşlarınızı kızıştırır ve çiftleşmeye hazır hale getirir.

Suan yuvaliga girip cikiyolar suan vermek en iyisi sanirim 1 kilo yeme yarim kilo karistirsam cokmu olur

Fazlasi kusu tuye sokar. Haftada 3 gun bir cay kasigi verin. Yagli bir tohumdur. Kisnisde bir grupta tavsiye edildi. Dilerseniz onu da deneyin.

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. dün aldım nijer tohumunu, yemliğin üstüne ekledim biraz ama 3-4 çay kaşığı eder. fazlamı kattım acaba.

bu arada yumurta havuç ve etimek kırıntısından oluşan mamayı dün koydum ne zaman kaldırmalıyım çünkü mama kuruyor.

Fazlasi kusu tuye sokar. Haftada 3 gun bir cay kasigi verin. Yagli bir tohumdur. Kisnisde bir grupta tavsiye edildi. Dilerseniz onu da deneyin.

Onun faydalari nedir ustadim ve nerden temin edilir suan yuvalikla fazla alakalilar tam zamanimidir nijerin

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. dün aldım nijer tohumunu, yemliğin üstüne ekledim biraz ama 3-4 çay kaşığı eder. fazlamı kattım acaba.

bu arada yumurta havuç ve etimek kırıntısından oluşan mamayı dün koydum ne zaman kaldırmalıyım çünkü mama kuruyor.

yumurta mamasını 7-8 saat sonra almalısınız kafesten

Fazla katmışsınız. 1 çay kaşığı yeterlidir. Mamayı da en geç 8 saatte çıkarmalısınız.

Yokmuu kimsee :)

Teşekkür ederim bilgi icin

Hem nijer hem kişniş vermek fazla mı gelir acaba?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Normal bir yemlige 2-3cay kaşigi ver cok verirsen tüye girer

Geri