Karadeniz Pet

Noluyor gene:(

nihal_goksu

Meraklı Üye
https://youtu.be/GNjiF3av38M
Yeni çift almıştım problem yoktu cok olmadi da dunden beri erkek kuşum kusuyor kusmugu garip kokuyor kusmakyltan bu hale geldi.ben anlamiyorum.ne zaman işlerim duz gidecek.alti üstü bir kac yavru almakti niyetim

Kuşun kusmuğu değilde taban kokuyodur kafes pis dıruyor kuşunz gayet normal gözüküyor bi sıkıntı yok arada kusmak istemeleri geliyo yavru büyütmek yada eş doyurmak istedikleri için.

Kuşun kusmuğu değilde taban kokuyodur kafes pis dıruyor kuşunz gayet normal gözüküyor bi sıkıntı yok arada kusmak istemeleri geliyo yavru büyütmek yada eş doyurmak istedikleri için.
cevabınız için teşekkür ederim ama gerçekten kusmuğunda bir koku var henüz yavru sahibi değiller.kuytu köşedeler üşütecek bir şey yok kuş kumu alsam olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:29 -->-> Daha önceki mesaj 08:29 --

kusmaktan tüyleri yapışık gibi olmuş.görünürde bişi yok gibi ama koku var.

cevabınız için teşekkür ederim ama gerçekten kusmuğunda bir koku var henüz yavru sahibi değiller.kuytu köşedeler üşütecek bir şey yok kuş kumu alsam olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:29 -->-> Daha önceki mesaj 08:29 --

kusmaktan tüyleri yapışık gibi olmuş.görünürde bişi yok gibi ama koku var.

Yavru beslemek istediği için yapıyor zaten yavrusu olduğu için değil benim takım kuşlarımdada yaşadığım bir durum . Kuşunuza banyo verin elma sirkesi damlatın suyunuza koku kalmaz

Yavru beslemek istediği için yapıyor zaten yavrusu olduğu için değil benim takım kuşlarımdada yaşadığım bir durum . Kuşunuza banyo verin elma sirkesi damlatın suyunuza koku kalmaz
anlıyorum ilk defa böyle bir şey ile karşılaşınca korktum hafta sonu adam gibi bir temizlik yapıp banyo verip gözleyeyim bakalım.yani yavruluğu görünce yavru aşkı içine giren erkek kuş da oluyormuş ilginç

anlıyorum ilk defa böyle bir şey ile karşılaşınca korktum hafta sonu adam gibi bir temizlik yapıp banyo verip gözleyeyim bakalım.yani yavruluğu görünce yavru aşkı içine giren erkek kuş da oluyormuş ilginç

aynen öyle bağzen çok yediği zamanlarda ister istemez hayvanlar fazla yemi kusabiliyorlar yada sindiremedikleri zaman bunun içinde kuş kumları var kumunu verip sindirimini kolaylaştırabilirsiniz .

Size tavsiyem ilk başta sağlam bir temizlik yapıp kafesteki plastik tünekleri tahta tünekle değiştirin + olarak petshopdan kuş kumu alıp ayrı bir kapta kuşların ulaşaşıp yiyecekleri bir yere asmanız tabi bunun yanında gaga taşı ve kalamar kemğini de ihmal etmeyin. Sularına haftada 1 elma sirkesi veya limon damlatıp önlerine sunun gerisini allaha bırakın herşey yoluna girer zaten .

Haftada 1 veya 2 defa yavrusuz kuşa mama hazırlayıpda verebilirsiniz.
KOLAY GELSİN.

gaga taşı kalamar alıp limon damlatsam daha iyi sanırım mamaya yaz ayında sahip çıkamam çabuk bozulur koku yapar.bulunduğum yerde pek tahta tünek görmedim ama bir araştırayım bakalım

Geri