Karadeniz Pet

Öğretmenler ve üniversite sınavına hazırlananlar

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
ben bu sene üniversite sınavına giricem ancak matematik ve fizik çok kötü matematiği yavaş yavaş toparlamaya başladım ancak fizik hiç yapamıyorum nasıl çalışmalıyım hangi kaynaktan vs. yardımcı olabilicek varmı forumda öğretmen olan üyeler ve üniversite sınavına giricek olanlar olduğu için belki yardım eden olabilir diye sordum :)

ayarlayabilirsen 1 aylık özel ders ayarla fizikten zaten sınava az kaldı. Ben öğretmenim ama branş tutmuyor :)

teşekkürler. özel ders çok zor . çok fazla formul ve soru çeşidi olduğundan yapamıyorum bir soru kalıbını anlasamda çok fazla var :( birde meslek lisesi çıkışlıyım dahada beter oluyor :(

Benimde bu hafta sonu açık öğretim sınavım var. Kitapların kapağını 1 kere bile açmadım

başarılar :) ben de bu sene r kpss yede giricem bitmek bilmiyo ki sınawlar :(

Bugra, fem in konu anlatimli kitaplari var, gerek simetri gerek normal fem, onlari alabilirsin. Otur duzgun, rahat kafayla calis ve en onemlisi bol soru coz. 1 konudan min 600 soru coz ki tabi farkli farkli kaynaklar gormedigin soru turu kalmasin. Ve bilemedigin sorulari da dersane hocalari ve ya arkadaslarina sor ki eksigini goresin. Rabbim kolaylik versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
fizik temel ister dostum liseden temelin yoksa her zaman zorlanırsın zamanda inşa etmek gerek fizik ve matemeatigide sayısalcımısın

Ben üniversite okuyorum ve tekrar hazırlanıyorum :) Hedefim Hukuk Fakültesi inş

Bu arada düetmatematik diye bir site vardı anlatım yöntemleri fena değil orada diğer derslerin de videoları falan vardı

herkese çok teşekkürler. ewet sayısalcıyim . istanbul üni. veteriner fakultesıne hazırlanyorum. femin kaynakları war elimde ancak temel duzeyde anlatmyor . antremanlarla fizik dye bır kıtap aldm onu denyecem. crowlie sanada başarılar. :) tekrar teşekkürler başka bu tarz kolay kaynak warmı bildgnz :) bu arada bu kadar guzel cewaplar beklemyodum :D

haziran ayına kadar forumla az ilgilen =)) bol soru çöz tekrar yap çok çalış sonradan pişmanlık fayda etmiyor iyi bölüm istiyorsun inşallah kazanırsın istediğin yer olsun iyi çalışta başarılar dilerim şimdiden

teşekkürler. foruma haftanın 3günü çok grme frsatım oluyor zaten . tekrar tesekkurler. :)