petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

olacakmi acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ogretmen tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. ogretmen

ogretmen Guest

Herkese merhaba.uzun zamandir kuslarimin yanina gitmiyorum.az once bir saat takip ettim.litfen yorumlarmisiniz.disi kus 3 gun once gunde bikac kes yuvaliga girerken bir saate en az bes kere girip cikti.yuvalikta bes dakika kadar kaldu.erkek on kere disiye ayak atti ancak istedigini alamadi.defalarca erkek kus yem kusut.diside erkegi kasidi.disinin ceresi hala kahvee degil erkeginki lacivert olmus.yumurta gelirmi acaba.

#1 ogretmen, 2 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Senin anlattığın ile aynı durumda olan eşleştirdiğim çift için 15 günde eşleşirler, 25 güne yumurtalar gelir diye tahminde bulunmuştum. :)
    Ancak dişi bir türlü izin vermedi. 30 günde anca eşleştiler. Bence 2 hafta daha sabredin, daha sonra da yumurtalar gelecektir. Eşleşmeleri için dişinin kızgın olması şart değildir.

3. ogretmen

ogretmen Guest

Tesekkur ederim insallh olur.2 hafta hatta bir ayda olur.

4. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    Foto koyarsanız daha iyi olur

5. ogretmen

ogretmen Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

Yumurta yok gibi duruyor

#5 ogretmen, 2 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2014
  6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    soldaki kuşda yumurta var galiba

Sayfayı Paylaş