Karadeniz Pet

Oscar oldu mr tank :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Yine maşallah la başlayayım :) yavruyken ağır bir hastalık geçirdiğinden cılız gelişen Oscarımı daha önce paylaşmıştım. 15 aylık olduk ki artık maşallah tank gibiyiz o cılız halimizden eser kalmadı :) mahalleninin değişiyle de 1 tonluk ses :)

Not : evde köpek bakılmaz yorumlarınızı kendinize saklayın :)

Maşallah! Bunlar hiç cüssesine aldırmadan sahibinin üzerine atladığında onu yere yapıştıran yalaya yalaya her tarafını salya eden ama sınırları iyi koruyan tam bir bekçi. Bende sokakta bulduğum bir rotweillere 6 ay kadar baktım sahibi çıkıncada ayrıldık :( ama çok güzel deneyim oldu :D

WEbj8P.jpg
[/url][/IMG]

Maşallah! Bunlar hiç cüssesine aldırmadan sahibinin üzerine atladığında onu yere yapıştıran yalaya yalaya her tarafını salya eden ama sınırları iyi koruyan tam bir bekçi. Bende sokakta bulduğum bir rotweillere 6 ay kadar baktım sahibi çıkıncada ayrıldık :( ama çok güzel deneyim oldu :D

WEbj8P.jpg
[/url][/IMG]

Çok farklı bir Irk Rottweiler gerçekten başka sahibine yaklaşımı kısa sürmüş sizin İşallah yeni birtane gelir

Usta valla neydi ne oldu.. Yavruyken ırkını pek belli etmiyordu , tabii o da hastalığından dolayı olsa gerek ama şuan maşallah safkan bir sağlam köpek haline geldi .Valla defalarca maşallah diyerek baktım :) Allah nazarlardan saklasın..

Usta valla neydi ne oldu.. Yavruyken ırkını pek belli etmiyordu , tabii o da hastalığından dolayı olsa gerek ama şuan maşallah safkan bir sağlam köpek haline geldi .Valla defalarca maşallah diyerek baktım :) Allah nazarlardan saklasın..

Çok sağol usta. Kırma sanıyordu herkes bi ara ben bile şüphelendim :) ama iyi bir bakım takviyeler derken toparladık. Köpek sahipleri bilir corona ve parvo virüsünü. 1 i bile ölümcüldür ikisi ile birden savaştı. Veteriner ölecek fazla beklentin olmadın Dedi. 6 gün serum yedi ve herkesi utandırıp iyileşti :) 4,5 kg geldi eve. Gelişmez dediler hastalıktan dolayı onları da utandırdı. Bu arada Zaman'ında kırma bu ya diyenler şimdi çiftleştirirsen bir yavru istiyorum diyorlar. Amma yazdım :) tekrar sağol usta

Maşallah, artik baba olacak kivamada gelmiş.
Oscar i canlı da gördüm, yerinde duramıyor.
Maşallah çok hareketli .

Maşallah, artik baba olacak kivamada gelmiş.
Oscar i canlı da gördüm, yerinde duramıyor.
Maşallah çok hareketli .

Geldi yavaştan gelin arıyorum :) o haretliliği sayesinde 6 kg verdim. :) bu arada çok sertleşti tek sıkıntım o gören yol değiştirşyor :) sizin kara burun ne yapıyor ?

Yanılmıyorsam küçükkenki resmini paylaşmıştınız Maşallah amma da büyümüş.

Demistim ama irkin özelliğinde var,golden degil ki:)
insanlarin cekinmesi normal. Bizdekiler öldü yaw
hiç sorma:(

Yanılmıyorsam küçükkenki resmini paylaşmıştınız Maşallah amma da büyümüş.

Evet o 15 aylık oldu artık :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:04 -->-> Daha önceki mesaj 07:03 --

Demistim ama irkin özelliğinde var,golden degil ki:)
insanlarin cekinmesi normal. Bizdekiler öldü yaw
hiç sorma:(

Deme ya çok üzüldüm. Neden bi hastalık mı ? Anne mü bakmadı. Kötü olmuş :/

Hastalık Olabilir, gözleri yeni açılmıştı zaten.
bende üzüldüm, baska batimda inşallah.

Maşallah. Gayet iyi hale gelmiş. Eski halinden eser yok. Güle güle besle.

Geri