petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oyun önerisi (PC)

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Samet YLDRN tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YLDRN

Ben acayip oyun severim çok oyun bitirdim assasin creed 1-2 gta serisi san andres vice city

daha sonra metin2 silkroad knight gipi rpg oyunlar

crysis 1-2 call of duty 1-2-3-4-5 gerisini pc kaldırmadi tadı yarım kaldı serinin

ya burası kuşlar hakkında bilgi aldığımız bir forum burası yeri değil ama şuan bikaç oyun upload edicem tavsiyelerinizi bekliyorum

2. Tevfik AKTUNÇ

Counter Strike 1.6

3. Samet YLDRN

teşekkür ederim

4. Furkan YAMAN

Crysis warhead ,crysis3, prototype 1ve 2
    konuyu yanlis yere acmissin serbest bolgede acacaktin...

#4 Furkan YAMAN, 29 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ağustos 2013
  5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Neyi,nasıl upload edicen anlamadım.

6. Samet YLDRN

ya pc boş kaldı oyunlar sildimde torrentten indiricem

7. Furkan YAMAN

download diyecektin herhalde...

8. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    ass 1-2 oynayıp bitirmişsin nasıl sarıyormu, kendine bağlıyormu sıkmadan oynatıyormu. ben indirip sarmıcağından korktuğum için oynamadım. Oynayımda bari soran olursa oynadım diyim sosyeteye yarın bigün rezil olmayayım.

9. Samet YLDRN

1 in grafikleri biraz düşük 2 ama çok sarıyor birazda gizemli böle bulmacalar falan var onları çözmeye çalışıyosun

10. Yunus Emre OĞUZ

strateji seviyorsan mound and blade warbant türk yapımıdır
    ,
    pc kaldırırsa tomb raider survival dene
    ,
    online istiyorsan point blank ya da world of tanks eğer yabancı istiyorsan war z gene yabancı istiyorsan tera online gene yabancı istiyorsan marvel universal,
    ,
    online olmayan sniper ghost worrior ayrıca 2.sice çıkmış
    .
    tarayıcı tabanlı istiyorsan strateji klanlar dene bence tek ve kral tarayıcı oyunu bu :D

gene pc ye kurulumda spider man 4 müydü ne onu dene bi ara almıştım sonra emilatörlü ps3 oyunlarınıda dene ben konsol alıp pc de god of war 2 yi bitirmişdim 2 günde :D

11. Samet YLDRN

hemde 1in altyazısı yok olmadığı için türkçe yama yapamıyosun fakat 2de altyazı var onu türkçe yama yapabılıyosun menüde trkçe oluyo oyun içide

12. Samet YLDRN

teşekkürler sende bendensin galiba sardımı oyunu hiç affetmem sabaha kadar oynarım :D

13. Yunus Emre OĞUZ

bende az oyun delisiyim :D şuan world of tanks oynuyorum 4 gb gibi tamamen oyunu torrentten indirdim güncellemelerle birlikde oyun iyide takım oyunu bazen deli ediyor bazende kaptırıp gidiyosun :D sniper ghost flan kurarsan türkçe yamaları var nette arat bulursun oyunun hikayesini anlayarak oynamak daha zevkli :D most wanted oynucaktm az oynadım sarmadı eskilerden bi tat alıyım dedim olmadı ama şey dene az animasyon tarzı büyülü fantastik online 3 boyutlu wizard101 var baya zevkli birşey :D

14. Samet YLDRN

Fakat benim bilgisayarın sistemi öle çok iyi değil 8 senelik sniper ghost warrioru kaldırmaz gibime geliyor

1gb ram

2.4 intel pentium dual core işlemci

512 mb shader version 3.0 ekran kartı

directx 9

15. Yunus Emre OĞUZ

şimdi özeline bak güzel bişey atıcam belki biliyosundur ama :D

16. Samet YLDRN

bekliyorum

17. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    DC Universe Online oynamışlığınız varmı?

[YOUTUBE]QR4Cy6fqkQ0[/YOUTUBE]

Video nun gazına gelip indirmeye başlamıştım :D

18. Yunus Emre OĞUZ

en son gördüğümde dc nin türkçe desteği yoktu bende türkçe destek vermiyosunuz oynamam uleyn dedim :D

19. Samet YLDRN

oyun çok zor iniyor ve çok büyük bi sistem istiyor mesela dc universe 35gb harddisk istiyor ram işlemci ve ekran kartı hakkında bilgim yok ama 35 gblık oyunun nekadar sistem istediğini düşünün oyun 2,5 3 saatte iniyor güncellemesi çoook usun 2gün falan sürüyor

20. Ezel ALBAYRAK

Beğenileri:
    0
    Full çekiyom ona ben hacı , önemli olan sarması :G

Sayfayı Paylaş