Karadeniz Pet

Oyun önerisi (PC)

• Konbuyu başlatan Samet YLDRN
  • Başlangıç tarihi
S

Samet YLDRN

Guest
Ben acayip oyun severim çok oyun bitirdim assasin creed 1-2 gta serisi san andres vice city

daha sonra metin2 silkroad knight gipi rpg oyunlar

crysis 1-2 call of duty 1-2-3-4-5 gerisini pc kaldırmadi tadı yarım kaldı serinin

ya burası kuşlar hakkında bilgi aldığımız bir forum burası yeri değil ama şuan bikaç oyun upload edicem tavsiyelerinizi bekliyorum

Crysis warhead ,crysis3, prototype 1ve 2
konuyu yanlis yere acmissin serbest bolgede acacaktin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neyi,nasıl upload edicen anlamadım.

ya pc boş kaldı oyunlar sildimde torrentten indiricem

ass 1-2 oynayıp bitirmişsin nasıl sarıyormu, kendine bağlıyormu sıkmadan oynatıyormu. ben indirip sarmıcağından korktuğum için oynamadım. Oynayımda bari soran olursa oynadım diyim sosyeteye yarın bigün rezil olmayayım.

1 in grafikleri biraz düşük 2 ama çok sarıyor birazda gizemli böle bulmacalar falan var onları çözmeye çalışıyosun

strateji seviyorsan mound and blade warbant türk yapımıdır
,
pc kaldırırsa tomb raider survival dene
,
online istiyorsan point blank ya da world of tanks eğer yabancı istiyorsan war z gene yabancı istiyorsan tera online gene yabancı istiyorsan marvel universal,
,
online olmayan sniper ghost worrior ayrıca 2.sice çıkmış
.
tarayıcı tabanlı istiyorsan strateji klanlar dene bence tek ve kral tarayıcı oyunu bu :D

gene pc ye kurulumda spider man 4 müydü ne onu dene bi ara almıştım sonra emilatörlü ps3 oyunlarınıda dene ben konsol alıp pc de god of war 2 yi bitirmişdim 2 günde :D

hemde 1in altyazısı yok olmadığı için türkçe yama yapamıyosun fakat 2de altyazı var onu türkçe yama yapabılıyosun menüde trkçe oluyo oyun içide

strateji seviyorsan mound and blade warbant türk yapımıdır
,
pc kaldırırsa tomb raider survival dene
,
online istiyorsan point blank ya da world of tanks eğer yabancı istiyorsan war z gene yabancı istiyorsan tera online gene yabancı istiyorsan marvel universal,
,
online olmayan sniper ghost worrior ayrıca 2.sice çıkmış
.
tarayıcı tabanlı istiyorsan strateji klanlar dene bence tek ve kral tarayıcı oyunu bu :D

gene pc ye kurulumda spider man 4 müydü ne onu dene bi ara almıştım sonra emilatörlü ps3 oyunlarınıda dene ben konsol alıp pc de god of war 2 yi bitirmişdim 2 günde :D

teşekkürler sende bendensin galiba sardımı oyunu hiç affetmem sabaha kadar oynarım :D

bende az oyun delisiyim :D şuan world of tanks oynuyorum 4 gb gibi tamamen oyunu torrentten indirdim güncellemelerle birlikde oyun iyide takım oyunu bazen deli ediyor bazende kaptırıp gidiyosun :D sniper ghost flan kurarsan türkçe yamaları var nette arat bulursun oyunun hikayesini anlayarak oynamak daha zevkli :D most wanted oynucaktm az oynadım sarmadı eskilerden bi tat alıyım dedim olmadı ama şey dene az animasyon tarzı büyülü fantastik online 3 boyutlu wizard101 var baya zevkli birşey :D

Fakat benim bilgisayarın sistemi öle çok iyi değil 8 senelik sniper ghost warrioru kaldırmaz gibime geliyor

1gb ram

2.4 intel pentium dual core işlemci

512 mb shader version 3.0 ekran kartı

directx 9

şimdi özeline bak güzel bişey atıcam belki biliyosundur ama :D

DC Universe Online oynamışlığınız varmı?

[YOUTUBE]QR4Cy6fqkQ0[/YOUTUBE]

Video nun gazına gelip indirmeye başlamıştım :D

bf00734986.jpg

en son gördüğümde dc nin türkçe desteği yoktu bende türkçe destek vermiyosunuz oynamam uleyn dedim :D

oyun çok zor iniyor ve çok büyük bi sistem istiyor mesela dc universe 35gb harddisk istiyor ram işlemci ve ekran kartı hakkında bilgim yok ama 35 gblık oyunun nekadar sistem istediğini düşünün oyun 2,5 3 saatte iniyor güncellemesi çoook usun 2gün falan sürüyor

Full çekiyom ona ben hacı , önemli olan sarması :G