Karadeniz Pet

Oyun önerisi (PC)

• Konbuyu başlatan Samet YLDRN
  • Başlangıç tarihi
oyun çok zor iniyor ve çok büyük bi sistem istiyor mesela dc universe 35gb harddisk istiyor ram işlemci ve ekran kartı hakkında bilgim yok ama 35 gblık oyunun nekadar sistem istediğini düşünün oyun 2,5 3 saatte iniyor güncellemesi çoook usun 2gün falan sürüyor

ram flan sorun değilde bende boş yer sıkıntı :D

off sniper ghost warrior download ediyorum şuan kaldırıyo pc

Pek sarmıcağa benziyor ama deneyecem yarısına gelmişim zaten , hacı onu bunu es geçte 2006 senesinde stay alive (ölüm oyunu) diye bir film izledim elemanların oynadıkları oyun öyle gerçekçi ve etkileyici ki o filmden sonra oyunlardan zevk alasım gelmiyor.

konu filme gelmişken açlık oyunları da var güzel bi filmdi bi fragmana bak dene istersen romanlarını okumuştum filmi bu sene çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :)

torrentte kaç tane izleyici ekledin samet ben genelde bi not defterinde tracker larım var bi nebze hızlandırıyor özelden yollarım sana onların hepsini seç altta izleyiciler sekmesine gel ordaki izleyicilerden birinin üstüne tıkla açılan pencereyi sil benim verdiklerimi yapıştır tamam de bi hızlancakmı özelden atarım ben sana

istisnasıs trackerleri alıyorum torrent-oyundan yineyavaş

Video dan anladığım kadarıyla ekip oyununa benziyor, güzelede benziyor

bilmem tek de takılabiliyosun diye biliyorum ben oyun önceden hatırladığım kadarıyla iyi öyle hareket sınırı yok her yere uçabiliyosun flan öyle hareketler çok kısıtlanmamış serbest dolaşım var bu güzel türkçe desteği varsa bende denerim bi ara

Aynen o şekil, beklerim :D

tamam bu oyuna yer açmak için başka oyuna yol vermem lazım vedalaşmam flan lazım :D

bende yukluyorum dc yi kaldırırsa kaldırır kaldırmazsa geri dönüşüm kutusu orda :D

bende yukluyorum dc yi kaldırırsa kaldırır kaldırmazsa geri dönüşüm kutusu orda :D

Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements

şurdan bak kaldırıyormu kaldırmıyormu diye, java yüklü olması gerek ve senin pc nin özellikleri için bir eklenti yüklemeni öneriyor. daha sonra o kaldırırmı bu kaldırırmı şu indirirmi gibi donanımlara tek tek bakmanı engelliyor. beni hiç yormuyor bu site isim yazar geçerim

ben o siteyi kullanıyorum zaten ama online oyunlar yok sanıyodum bi bakıyım

2.4 ghz istiyo 2.0 bizim ki ya sorun edermi o kadar acaba :(

biraz düşürmek zorunda kalırsın ayarı pek fark etmez