Karadeniz Pet

Pakistan erkek VS Jumbo boy bir dişi --Eşe atma denemesi 3 ( Atılım BUKAĞIKIRAN )

Atılım BUKAĞIKIRAN

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar.. Bugün ziyaretime gelen arkadaşım [MENTION=10629]Erdem ARTAN[/MENTION] ile neskafelerimizi yudumlarken.. Erdem 'in kafeslerin birinde tek başına duran pakistan ırkı bir erkek muhabbet dikkatini çekti.. Bana neden tek durduğunu sordu, bende ciftlestirip kaliteyi düsürmemek için tek bıraktığımı ve ona uygun hazır dişi olmadığını söyledim.. Sonra aramızda muhabbet ederken, Bir jumbo dişi ve pakistan erkek bir araya gelse neler olurdu? bu sorunun cevabını merak ettik, ORtaya eğlenceli bir durum ortaya çıktı.. buyrun biraz keyiflenelim :)

[YOUTUBE]BX_NqFy8VLs[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jumbo dişi ile eş tutmazda hadi tuttu diyelim. Bazı kuşlar küçük olacak babaya çekecek bazılar büyük olacak anneye bazılarıda yerli boyutta olacak.

Jumbo dişi ile eş tutmazda hadi tuttu diyelim. Bazı kuşlar küçük olacak babaya çekecek bazılar büyük olacak anneye bazılarıda yerli boyutta olacak.

Eş yapmayı düsünmüyorum ben, gırgırına kızgın bir pakistan neler yapabiliyor onu merak ettik :)

Video İzleniyor Bir sıkıntı yok ama levent abi izleyemedin mi *