petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pakistan türleri hakkında acil bilgi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve meta01903 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. meta01903

meta01903 Guest

bugün petshopcuya gittim adam kuşları eşlere kafeslere damızlık diye ayırmıştı ama kuşlar minyon tipli geldi bana fikirleriniz nedir arkadaşlarona göre saat 7 de gidip alacam .... pakistan türler çabuk çiftleşirmi üremeleri felan nasıldır ?

#1 meta01903, 18 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2014
  2. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    pakistan almaktansa neden burdaki usta ureticilerden almayo tercih etmiyorsun. bence bir degerlendir hem vasfini bilirsin hemde guzel bir kus alabilirsin

3. meta01903

meta01903 Guest

Siiirte gönderebilecek ustalarımız varsa tabiki burdan alırım içime sinmiyor pakistan cinsi almak

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    pakistan cinsi söyle birsey.. kusun cinsi geregi kuslar kücük, onları cok cok ucuza ithal ediyorlar, uzun yol gecirdikleri icin dayanıksız ve hastalanmaya müsait oluyorlar.. 12-13 tl ye getirtiyorlar.. 30 40 liraya satıyorlar.. gözümde pek para etmez.. hic alma daha iyi onları alacagına..

5. meta01903

meta01903 Guest

pakistan olup olmadıgına emin değilim ama çok minyon geldiler hatta adama sorum kaç yaşındalar 1 yaşında dedi şaşırdım....adam kafesle birlikte çiftini 120 tl dedi

#5 meta01903, 18 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ağustos 2014
  6. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Cok Demis alma derim

7. meta01903

meta01903 Guest

içime sinmedi zaten ben minyon değili hollanda yada çekoslavak eş çift istiyorum forumda ki üreticiler yollaya bilse buraya hemen alacam

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    o paralara cekoslovak cift al, hiç degilse yavruların güzel olur..

9. meta01903

meta01903 Guest

Atılım bey olsa seve seve alacam bu nalet şehirde şartlar çok kısıtlı sabırla gönderebilecek bir üretici bekleyecem artık

10. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siirtte veya batman tam hatırlamıyorum ama behzat tiğiz diye bir üretici vardı.internetten araştır istersen.120 tl verip pakistan alacağına 150 ver yerli çek vs.. Al ben iri yerli kuşları,çekleri çift olarak 120-150 arası veriyorum 20-30 lira fazla ver düzgün kuş al arkadasım sonucta üretim için emek vereceksin fındık kadar yavru çıkınca üzülürsün :)

11. meta01903

meta01903 Guest

çok doğru söylüyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 17:49 --

bahsettiğiniz behzat beyin numarasını buldum konuştum kısa zaman içinde kendim gidip görüşecem sağolun :)

12. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    hayırlısı olsun, inş bulursunuz aradığınızı..

13. meta01903

meta01903 Guest

arkadaşlar çok şükür gittim üreticiden kuşlarımı aldım yerli 7-8 aylık çift aldım kuşlar 2 saatlik felan yol geldi kafeslerine koydum gagaları susamış gibi duruyolar biraz ürkekler kafeste fazla hareketli değiller ilk gelme psikolojimi ? şuan eminim aç ve susuzlar kafeste hepsi varda daha inmediler yemege ve suya !!!

Sayfayı Paylaş