petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pamuğumun ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve tetik tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tetik

tetik Guest

Pamuğumun ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi almak istiyorum

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. tetik

tetik Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

[​IMG],[​IMG],[​IMG][/IMG]

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kafesinden aynayı almanızı öneriyorum ayna zararlı ayrıca dişi olduğunu düşünüyorum

5. tetik

tetik Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

aynayı aldım teşekkürler konuşurmu dişiyse konuşmaz diyo herkes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

aynayı aldım teşekkürler konuşurmu dişiler konuşmaz diyor herkes

6. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bana yerli ve erkek gibi geldi. önden bi fotoğraf çekebilir misin? ayrıca kuşu tek bakacak ve ilgilenecekseniz aynayı takmayın. ancak kuşla çok ilgilenemem ve eş almayacağım tek kalacak diyosanız ayna durabilir. birde aynalı tüneklerin genelinde ayna çıkabiliyor. yani iki aynayı çıkartıp yada ters çevirip salıncak olarak da kullanabilirsiniz.

#6 Kadir SEZGİN, 3 Mart 2014
    Son düzenleme: 3 Mart 2014
  7. tetik

tetik Guest

hemen yüklüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

[​IMG],[​IMG]

8. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    böyle bakınca erkek gibi geldi :)

9. barış türk

Erkek gibi duruyo ama her halukarda çok tatlı :)

10. tetik

tetik Guest

hep erkek olarak umud ediyorum çok ilgileniyorum konuşturmak istiyorum cere sinde hafif mavilik olduğu için erkek diyorum ama deliklerinin etrafındaki beyazlıkta şüphelendiriyo :(

11. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben erkek diyorum. ama %100 emin olamadım. cinsiyeti bir yana gerçekten pamukmuş :D

12. by_eyk

by_eyk Guest

Ya boşverin cinsiyeti kuşun güzelliğine bakın. Allah nazardan saklasın gerçekten pamuk gibi :) cinsiyeti de erkek sanırım :p

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. tetik

tetik Guest

evet çok tatlı çok sevdiriyor kendini o yüzden erkek olmasını istiyorum çok kanım ısındı allah nazardan saklasın beğenileriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş