Karadeniz Pet

Pamuğumun ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi almak istiyorum

• Konbuyu başlatan tetik
  • Başlangıç tarihi
T

tetik

Guest
Pamuğumun ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi almak istiyorum

wL65gG.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

KrDz8N.jpg,
,
e7L3XW.jpg
,
x97Zq3.jpg
[/IMG]

kafesinden aynayı almanızı öneriyorum ayna zararlı ayrıca dişi olduğunu düşünüyorum

wjDb6W.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

aynayı aldım teşekkürler konuşurmu dişiyse konuşmaz diyo herkes

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

aynayı aldım teşekkürler konuşurmu dişiler konuşmaz diyor herkes

bana yerli ve erkek gibi geldi. önden bi fotoğraf çekebilir misin? ayrıca kuşu tek bakacak ve ilgilenecekseniz aynayı takmayın. ancak kuşla çok ilgilenemem ve eş almayacağım tek kalacak diyosanız ayna durabilir. birde aynalı tüneklerin genelinde ayna çıkabiliyor. yani iki aynayı çıkartıp yada ters çevirip salıncak olarak da kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
hemen yüklüyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

x0ZJoW.jpg
,
K4nyvQ.jpg

Erkek gibi duruyo ama her halukarda çok tatlı :)

hep erkek olarak umud ediyorum çok ilgileniyorum konuşturmak istiyorum cere sinde hafif mavilik olduğu için erkek diyorum ama deliklerinin etrafındaki beyazlıkta şüphelendiriyo :(

Ya boşverin cinsiyeti kuşun güzelliğine bakın. Allah nazardan saklasın gerçekten pamuk gibi :) cinsiyeti de erkek sanırım :p

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet çok tatlı çok sevdiriyor kendini o yüzden erkek olmasını istiyorum çok kanım ısındı allah nazardan saklasın beğenileriniz için teşekkürler arkadaşlar :)

Geri