petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

papağanlar hakkında merak ettiğim konular

Konusu 'Diğer Papağan Türleri' forumundadır ve Oguzcan tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Oguzcan

Oguzcan New Member

Beğenileri:
    0
    yıllardır papağan merağım var ama hiç sahip olmadım hep muhabbet kuşlarım oldu bıldırcın tavuk gibi hayvanlara bakmışlığımda var

papanlarla ilgili kafama takılan ilk şey son verdiğim çift kuşum deli gibi ısırıyorlardı öyleki köpek diye bahçeye bağlayacağım seni diyordum papağanların gagası çok daha büyük herhalde benim minicik muhabbetim elimi kanatıp deriyi kaldırdığına göre jaka filann kopartır sanırım eti kısacası bu sultan papağanı filan ısırıyormu bu kuşumdan sonra sultan papağanı bakmayı düşünüyorum

muhabbetlere göre bakımları zor mu

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    pislikleri daha büyük temizliği zor oluyor daha fazla tüy toz döküyorlar

3. Hürkan YILMAZ

Tabikide zor büyüklük pislik tüyleri kocaman oyüzden hiç karışma derim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

Cennet papağanları var çok güzel onlara bakabilirsin.

4. BARAN

BARAN Guest

Cüsse büyüyünce sorunlarda büyüyor...

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    cennet papagani kesinlikle tavsiye etmiyorum egitmesi cok zor dur ila 3 ay olacak ve malesf bu okadar kolay anlasilmiyor . ila bakacaksan cift bak sabahlari cok otüyorlar asiri egitimleri zor pisligi muhabettlerin 3 -4 kati daha fazla belki yem dokmeleri buyuk kafes vitamin siz eksigi kalsiyuzm eksigi hele üreme doneminde seslerini kesmen imkansiz. bence muhabbet kusu al sen ila alcaksan sultan papagani erkek 4-3 aylik al

6. Hürkan YILMAZ

Eğitsin dememdimki :D

7. ismail baktır

3 yıl baktımm bi çift lutino sultan papağınım vardı bakımları zor değil bence zaten uysal hayvanlar acayip derecede taklitçilerdi benimkiler evin zil sesini dışarıdan gelen ıslık sesini taklit ediyorlardı benimkiler. papağanların sesi çok yüksek olur eldivensiz tutarsan acayip derecede eline zarar verir muhabbet kuşuna göre papağanın gagası demir gibi :) besleyeceksen bana kalırsa sultan besle çok akıllılar. sizin yediğiniz herşeyi yerler benimkiler cips bile yiyorlardı düşünün artık :)

8. Fatih ÇETİNER

kesinlikle ama kesinlikle ısırılar..ama yavru olarak alırsan müthiş kuşlardırr.tekmi çift mi almayı planlıyosunuz..

9. Nilgün BULUT

cennet bakmış biri olarak asla önermem sesleri çok tizdir.bir süre sonra apartmandan şikayet gelebilir.aşırı rahatsız edicidir sesleri ve insanlara güveni cok azdır.hep kaçar çok sabır lazım coooooook

10. Oguzcan

Oguzcan New Member

Beğenileri:
    0
    Nasil bir eldiven bu simdi iyice korktum zaten muhabbetim elimi kanattiktan sonra demistim bu ne boyle.diye onun neler yapabilecegini dusunemiyirum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:38 --

Ben ozellikle sultan papaganina merakliyim dedigim gibi ama asil sorun isirmalarina karsi ne yapiyorsunuz

11. Nilgün BULUT

eldivenle kuşmu tutulur yaw kusun kormayacağı varsada korkar tavsiye etmem

12. Sinan ÇELİK

Sen alma en iyisi :)

13. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Onu Bunu Bilmem Allah Kimseye Strese Girmiş Bir Papağan Nasib Etmesin Çok Tehlikeli Öldüresi Geliyo İnsanın:)

Sayfayı Paylaş