petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pas ve boya sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve musa351 tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

kafesim paslanmış kuşum için sorun olurmu bir tane daha kafesim var ama onunda boyanması lazım zararlı olurmu

2. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Eee onu boyatacagina yeni kafes alsana için rahat olur hic bi sikintida olmaz

3. Gokay Akgul

güzel bi zımpara üstüne spreyi sık kurusun bir iki gün bişey olmaz :) illâki alıcaksan prinç kafes al

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Paslanmaz pirinç kafes al , boyalı kafesleri kuş kemirirse zehirlenme olabiliyor . Ben boyalı kafes kullanıyorum , illa da al demiyorum ama küfleri var ise değiştirmen gerekebilir.

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    sanırım prinç kafeslerdede kalite farkı oluyo.. bende priç aldım fakat bir süre sonra çok az olsada paslanma oldu

6. musa351

musa351 Guest

prinç kafes nasıl oluyo ilk defa duydum

7. Gokay Akgul

Bu oluyor :) benim yavruma aldigim kafes [​IMG]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. musa351

musa351 Guest

bu kafesin aynısından var bende ama kenarları paslandı işte

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kesinlikle boya işi falan yapma,kaliteli kafeslerde boya olayı fırınlama yapıldığından kemik gibi oluyor ve kuşlar kemiremiyor,her sarı kafeste prinç değildir.dediğim gibi iyi kafes iyi para.maddi durumunuzu bilemem ama son dönem kafeslerinden olan hagen marka kafesler iyidir

Sayfayı Paylaş