petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pasa hakkinda bilgi istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir Gocer tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Kadir Gocer

s.a arkadaslar pasayi alali yaklasik 8 gun oluyor elime geliyor hic isirmiyor surekli kafesinden cikip evin icinde ucmak istiyor sabahlari genelde... konusmayi ogretebilirmiyim surekli istedigim kelimeleri soyluyorum elime alip kac yasindadir bilmiyorum ne zaman sonra ogrenebilir konusmayi??

2. Mehmet Gündoğdu

pek tatlı kerata yavru sanırım konuşmayı öğrenir bence her gün bir kelimeyi tekrarla bolbol öğrenince yenisine geç ben öyle alıştırdım :)

3. Alper BAKİ

Bence kuş 1-2 yaşındaı ırkıda yerli gibi bence ama uzmanlar ne der bılemem :)

4. Furkan YAMAN

Bence bu kuş pek 1-2 yaşında gibi durmuyor...

5. Alper BAKİ

Cere rengi koyu olunca 1 yasını doldurmus fln oluyor die biliyorum ama 7-8 aylıkta olabılır

6. Kadir Gocer

burun deliklerinin bulundugu kisma cere deniyor galiba orasi mor rengine yakin ilk gun pembe rengindeydi acik pembe rengindeydi simdi bu halde

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu kuş daha yavru kafasındaki çizgiler bile duruyo hala :)

8. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş 4 aylık civarı. Çizgilerden 2-3 tanesi silinmiş, irisleri koyu gri. Aynı renkten bende de var benimkinin adı da Paşa :) Cinsiyeti erkek. Yani rahatlıkla konuşturabilirsiniz. İlk kelimeyi söylemeleri zor oluyor ama ilk kelimeyi öğrendikten sonra diğerlerini kolay öğreniyor. Irkı hakkında birşey diyemem ırklardan anlamıyorum maalesef...

Sayfayı Paylaş