Karadeniz Pet

Paşa'dan Kareler

Mustafa BÜYÜK

Onursal Üye

Son düzenleme:
BİR mAŞALLAH ta benden...

Kuşu başkasına verirken herzaman düşünürüm acaba bu kuş hangi ellere gidecek kimler bakacak ne durumda hayatını sürdürecek. Aklım hep ilerisinde kalır ama sizin gibi insanlara gittiğinde bu tabloları görmek inanılmaz grur verici birşey. Gerçekten teşekkürler. Keşke herkez sizin gibi aldığı hayvanlara sahip çıksada bu soylar düzgün bir şekilde ilerlese..

size katılıyorum serkan bey soy durumu önemlidir ve bozulmamalıdır. ben kırma kuşlara karşıyım eğer bir kuş safkansa eşide safkan olmalı. Paşa ergenliği atlattığında aynı saflıkta bir eş isteyeceğim sizden. teşekkürler...

İnşallah , herzaman elimden geldiğince destek olurum.

jumbolar konuşurmu ? tek bakıldığında diğer cinsler gibi evdilleşirmi?

paşa oldukça çabuk konuştu bşr ayda ilk kelimelerini söyledi. omuzuma velimize geliyor konuşurken dinlemek için ağzımıza giriyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

hayırdır ? noktalara dönmüş yorum ?
:)
bir resim daha ekledim onun reklamıydı :)

paşa oldukça çabuk konuştu bşr ayda ilk kelimelerini söyledi. omuzuma velimize geliyor konuşurken dinlemek için ağzımıza giriyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

:)
bir resim daha ekledim onun reklamıydı :)

hahaha iyiymiş :)

paşa ya bakmaktan görmemiştim baktım :) ee olsun o kadar cabbar maşallah :)

tüneğin yarısından fazlası yok. kendi bindiği dalı kesiyor bakalım ne zaman düşecek :)