Karadeniz Pet

Pet Shop'a Para Vermek İstemiyorum

YİĞİTÇETİN

Yeni Üye
Arkadaşlar elinde bakamayacğından fazla olan yavru dişi muhabbet kuşunuzu sahiplenebilirim.
Şu petshoplara para vermek pek hoşuma gitmiyor.
(ist.)

Üreticiler var onlardan alabilirsin. Petshopa para vermemiş olursun hem:)

.

Ekli dosyalar

• Paşa1.jpg
    Paşa1.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 31
  • Paşa2.jpg
    Paşa2.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 33
  • Paşa3.jpg
    Paşa3.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 34
  • Paşa4.jpg
    Paşa4.jpg
    146.3 KB · Görüntüleme: 33
  • Paşa5.jpg
    Paşa5.jpg
    79.1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
@YİĞİTÇETİNİN Merhabalar elimde fazladan rainbow dişi ve kızgın kuşum var sadece müsait yerim olmadığı için satmayı düşünüyorum istersen verebilirim Fiyat olarak 100 TL istiyorum hemen hemen max 1 ay içerisinde yavrularını alırsın kuşumun fotosu ekte mevcut kuş sağlıklı hiçbir eksiği filan yok Bilgisayarımda kayıtlı tüye girdiği bir resmi olduğu için onu paylaşıyorum tercih senin

Ekli dosyayı görüntüle 14121 Ekli dosyayı görüntüle 14122 Ekli dosyayı görüntüle 14123 Ekli dosyayı görüntüle 14124
1 ayda yavru alacağını nereden anlayabildiniz

P_20170807_080302.jpg
P_20170807_080227.jpg
P_20170806_122853.jpg

Bugün yarın yeme düşecekler.
Her ikiside dişi.
4 aylık dişi kuşlarımda mevcut.

@YİĞİTÇETİNİN Merhabalar elimde fazladan rainbow dişi ve kızgın kuşum var sadece müsait yerim olmadığı için satmayı düşünüyorum istersen verebilirim Fiyat olarak 100 TL istiyorum hemen hemen max 1 ay içerisinde yavrularını alırsın kuşumun fotosu ekte mevcut kuş sağlıklı hiçbir eksiği filan yok Bilgisayarımda kayıtlı tüye girdiği bir resmi olduğu için onu paylaşıyorum tercih senin

Ekli dosyayı görüntüle 14121 Ekli dosyayı görüntüle 14122 Ekli dosyayı görüntüle 14123 Ekli dosyayı görüntüle 14124
kusun ortama alışması daha sonra eşine alışması yuvayı hazırlaması çiftleşmesi yumurtlaması yavruları yeme düşürmesi minimum 2 ay süren bir süreçtir :) 1 ayda nasıl yavru alınıyor açıklarmısın

@Kahraman KÖROĞLU Sen beni yanlış anladın sanırım ben yavrularını yeme düşererek satacağımdan bahsetmedim direk kendisini satmak istediğimi ilettim ayrıca kuş kaç kez kızgınlık yumurtası verdi 1 ay diyince oraya mı takılı kaldın

@Kamen arkadaşımın kuşlarıda gayet sağlıklı ve güzeller onuda tercih edebilir.

En fazla bir ay içinde yavru alırsın, çok iddialı oldu. Eğer alamazsa ne olacak peki. Nasıl bir garanti verebiliyorsanız acaba.

Erkek baskınsa şayet bir ay içinde yumurtlaması mümkün.
Garantisi yok elbette bu sürenin yine de.

Tamam ticaret yapıyorsunuz, kimseye lafımız yok ama makine, cihaz satılmıyor, canlıdan bahsediliyor. Televizyon satan kişi der ki eve git fişini tak çalışır, buna kimsenin de itirazı olmaz, çünkü o cihaz fabrikada bunun için üretilip test edilerek gelmiştir. İnsanların üremesindeki en yüksek olasılıklı yol tüp bebek yöntemi ama defalarca tüp bebek deneyip de çocuk sahibi olamayan, yıllar sonra da umutlarını yitirmişken normal şekilde çocuk sahibi olanlar var.
Bu uzun açıklamadan sonra şunu söyleyeyim, rica ediyorum, ticaret de yapıyor olsanız insanları yanlış yönlendirmeyin. Siz kuşunuzu bu şekilde satıp da sattığınız kişi birkaç ay sonra size "yavrulamadı bu" dediğinde söyleyecek sözünüz olmaz.

Ben kendi deneyimlerimden yola çıkarak mümkün olduğunu fakat garantisi olmayacağını erkeğin baskın olması gerektiğini dile getirdim.

Yavru garantili kuş satanları bu bağlamda ben de anlamıyorum.
Çift veya yumurtalı kuş satmam deyipte binbir türlü mazeret sunarak bunu itiraf edenleri de anlamıyorum.

@Kamen benim söylediklerim size değil, yanlış anlamayın. Siz sadece gerçekleşebilecek bir durumu betimlemişsiniz. Bu arada kuşlarınız çok sağlıklı duruyor. Irk/türleri nedir acaba.

@Kamen benim söylediklerim size değil, yanlış anlamayın. Siz sadece gerçekleşebilecek bir durumu betimlemişsiniz. Bu arada kuşlarınız çok sağlıklı duruyor. Irk/türleri nedir acaba.
kırma benimkiler.
Yerliden biraz iri oluyorlar serpildikleri vakit.
Teşekkür ederim.

Arkadaşlar elinde bakamayacğından fazla olan yavru dişi muhabbet kuşunuzu sahiplenebilirim.
Şu petshoplara para vermek pek hoşuma gitmiyor.
(ist.)
2 Aylık Erkek 4 Aylık dişi muhabbet kuşum var ikisini 50tlye veririm 80tlye almıştım ikisini
a449b93a116b63354627a01a305513ca.jpg
67a9c2ccd66ee32aaeae8e83365e695d.jpg

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Süleyman YERLİ Kardeşim sen baya abarttın konuyu. 1 ay denilen muhabbet bakımlarını düzeni iyi yaparsa kuş sağlıklı neden yapmasın yanlız buradaki "1 AY" misal verilen bir zaman dilimi. Tabikisi her canlının yarını görme garantisi olmadığı gibi birşeyin garantisini vermiyorum. Ancak ticaret peşinde de olan bir yapıda değilim ki olsaydım emin ol çoktan petshop dükkanım olurdu. Konuyu farklı farklı yerlere çekipte isterseniz uzatmayalım. Umarım net anlaşılmıştır.

Geri