Karadeniz Pet

Petshop kuş takası.

Ryderkusu

Yeni Üye
Kuş benim değil balkona geldi 1 aydır yapmadığım şey kalmadı bana alışmiyor yani olmadi bana dediler ki petshopa ver 10-20 lira arası fark alırlar yavru alırsın soruyorum takas yok diyorlar üstüne üstlük 50 TL diyorlar yavru kuş bu kadar pahalı mi ne yapicam takas yapan yer bulur muyum?

Kuslar 40 tlden baslar ve durumu ne kadar iyi yada cinsse fiyati artar. Takas edeni pek bulamazsiniz. Cunki onlarda hakli olarak 1 kus yuzunden koca kafesteki kuslari kaybetme korkusundan almazlar. Alismasi belki daha uzun surer. Bende ki erkek kusla 3 aydir ugrasiyorum daha dun omuzumda durmasini ogrendi yavas yavas guven kazaniyorum. Onlar daha once ne yasadi kimde ne sekilde bakildi bilmiyoruz boyle kuslara biraz daha toleransli davranmak gerekir. Lutfen hemen gozden cikarmak yerine daha cok hirs yapin ilgilenin :) dinsizin hakkindan imansiz gelirmis :D

Hulyaa :):) Dinsizin hakkından imansız gelirmiş sesli güldüm ... Ankara da 15 liraya da yavru kuş var 70 liraya da dediğin gibi cinsine ırkına göre değişir en iyisi elindekine kendini alıştırabilmek

Mesela cok sukur simdiye kadar kusa para vermedim cunki bi heves parayla alip bakamayan cok etrafimda. Sadece ucakla tasimak icin 2 kusa 100 lira vermistim ona yanarim baska sebeplerden :D aldigim 3 kusta hicte yavru degildi. Birine konusmayi ogrettim suan cift yuvaligin kapisindan askimmm o ne diyip duruyor deli gibi cok guluyorum :D digeriyle de iste 3 aydir ugrasiyorum daha dun durdu omuzumda ve hic bir kusum da durup kendini sevdiren cinsten degil :D anla ben ne yasiyorum nasil hirs yapip ugrasiyorum. Kolay yolu secmektense zorla ugrasip meyvesini yemek daha lözzötlüdür...

Geri