Karadeniz Pet

Pirinç kafesi ne ile yapistirabilirim

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Arkadaşlar ben yeni pirinç bi kafes aldim kapisindaki tellerden birisi kopmuş tek tarafli olarak onu neyle yapistirabilirim . not : lehim tutmuyor

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağlam bir tel ile bağla ama telin uçları kuşlara zarar vermeyecek şekilde olsun.

yakınlarda kaynakçı varsa sarı kaynağı yaptıracaksın,veya 404 çeko rapit yapıştırıcı kullanacaksın

Teşekkür ederim :) sağolun

yapıştırıcılar demiri bile yapıştırıyor artık.

Eyvallah yardimlariniz için halledicem bi şekilde :)

kalın kablolar var 3 faz elektrik için dışı plastik içi bakır tel onunla bağla güzelce

kalın kablolar var 3 faz elektrik için dışı plastik içi bakır tel onunla bağla güzelce

bahsetttiğiniz kabloyu dışındaki plastiği sıyırmadan kullanmıştım. kuşlar kemirip hastalanmıştı.

yakınlarda kaynakçı varsa sarı kaynağı yaptıracaksın,veya 404 çeko rapit yapıştırıcı kullanacaksın

Okan hocam işe yarıyormu bu yapıştırıcı çifthane aldımda iki telini kopardım yanlıslıkla zorladım. Ona göre ya leğim yaptırtacagım ama yapıstırıcısı varsa yapıstırıcı alacagım

Okan hocam işe yarıyormu bu yapıştırıcı çifthane aldımda iki telini kopardım yanlıslıkla zorladım. Ona göre ya leğim yaptırtacagım ama yapıstırıcısı varsa yapıstırıcı alacagım

dostm dediğim yapıştırıcı kemik gibi.ben aracımın egzost manifolduna yapmıştım,orası yuksek ısılarda olan bir yer,iç bişey olmadı ve kuşun kemirmesi inkansız

dostm dediğim yapıştırıcı kemik gibi.ben aracımın egzost manifolduna yapmıştım,orası yuksek ısılarda olan bir yer,iç bişey olmadı ve kuşun kemirmesi inkansız

Pirinç ve çelik biraz sıkıntı,eğer yapışma yüzeyi fazlaysa sıkıntı olmaz sanırım ama küçükse genelde yapıştırıcılar tutmuyor.
2mmlik alanlarda çiftli olan arap ve jbwelt gümüş kaynağının yerini tutmuyor.

Pirinç ve çelik biraz sıkıntı,eğer yapışma yüzeyi fazlaysa sıkıntı olmaz sanırım ama küçükse genelde yapıştırıcılar tutmuyor.
2mmlik alanlarda çiftli olan arap ve jbwelt gümüş kaynağının yerini tutmuyor.

dostum dediğim yapıştırıcı ile istediğin nesneyi hatta farklı nesneleri birbirine kemik gibi yapıştırırsın

lehimledim yeni lehim makinamla benim yapıstırıcıya ihtiyacım yok artık :D