Karadeniz Pet

Pıtırcığım öldü :( :(

Kadir Çavuşoğlu

Meraklı Üye
Ailemizin bir ferdi gibi olan Canımdan çok sevdiğim Cevatım öldü :(

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun üzüldüm aç kaldı sanırım o ve usuttu de :(

Geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Hastalığı neydi?

Geçmiş olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun üzüldüm aç kaldı sanırım o ve usuttu de :(

Yusuf abim banada öyle geliyor her ikiside oldu ama üştüğü fazla olmayabilr evin dört bir yanı sıcak demek ki anem temizlik yaparken evi falan havalandırdı öyle olabilir :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

başın saolsun kadirim

Teşekkür ederim Hocam , Bu konuda bana çok destek olduğun için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

Geçmiş olsun. Çok üzüldüm. Hastalığı neydi?

İshal di , Çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

Geçmiş olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim.

Bir daha anne zarar verirse yavruyu babayla ayir unutma

Bir daha anne zarar verirse yavruyu babayla ayir unutma

Tamam Yusuf Ağabeyim.
Fazla bir zarar vermedi ama çok hafif gagasıyla dokunuşlar yaptı ben sıkıntı olur diye birde bir kaç kişiye danışarak , ayırdım yavruyu. Yapacak bir şey yok üzüldüğümüzle kaldık Sağlık olsun her şeyin hayırlısı.

sa

kardeşim önce başın sagolsun aynı üzüntüyü bende yasadım mavişimin önceayagı kırıldı sonra üniversite hastanesinde veterinerlik bölümünde ilgilenmediler bile konya selcuk ünide ne yaptıysam olmadı cok zor evledım neyse o idi allah sabırlar versin konyadan selamlar a.e. olun bu arada burda size gelen msjlara baktığımda hala duygusal hayvan severlerin olması beni cok sevindirdi

Son düzenleme:
Geri