Karadeniz Pet

Polivit Multivitamin

zeynepgüler

Meraklı Üye
Merhabalar muhabbet kuşuma polivit multivitamin kullanabilirmiyim
tüy sağlığı ve genel olarak vitamin ihtiyacını karşılarmı

Ben yazdan beri kullanıyorum. Bi zararını görmedim ama çok faydasınıda gördüm diyemem. Benimkiler sebze-meyve tükettikleri için düzenli multivitamin kullanmıyorum. Arada polivit veriyorum sadece bir de b vitamini. Eğer mama, meyve sebze yiyorsa kullan ama yok sadece yem yiyorsa röhnfried gerwit w ve care 4 bird multivix tavsiye ediliyor forumda. İkiside ithal ürünler olduğu için biraz pahalı ama bölünmüş olarak alabilirsin.

Ben yazdan beri kullanıyorum. Bi zararını görmedim ama çok faydasınıda gördüm diyemem. Benimkiler sebze-meyve tükettikleri için düzenli multivitamin kullanmıyorum. Arada polivit veriyorum sadece bir de b vitamini. Eğer mama, meyve sebze yiyorsa kullan ama yok sadece yem yiyorsa röhnfried gerwit w ve care 4 bird multivix tavsiye ediliyor forumda. İkiside ithal ürünler olduğu için biraz pahalı ama bölünmüş olarak alabilirsin.
polivit hakkında bilgi almak istedim diğer vitaminleri biliyorum son zamanlarda çevremde aşırı çok kullanılmaya başlandı nedenini merak ettim ilk olarak fiyatıdır nedeni ama faydası varmıdır o takıldı aklıma internette öven çok

polivit hakkında bilgi almak istedim diğer vitaminleri biliyorum son zamanlarda çevremde aşırı çok kullanılmaya başlandı nedenini merak ettim ilk olarak fiyatıdır nedeni ama faydası varmıdır o takıldı aklıma internette öven çok
İnternette yazıyordur güncel fiyatı ben ağustos ta 9 liraya almıştım. Etkisi yok değildir ama ben çok faydasını görmedim belki çok sık kullanmadığımdan kaynaklı olabilir. Ama şu da var içinde tatlandırıcı var. Kuşlara tatlandırıcı kullanmak çok sağlıklı değil diye biliyorum. Çok sık kullanmak bu nedenle zararlı olabilir.

çok övülecek bir yanıyok.ortadan biraz kötü.nekton yada gervit daha iyi.

Poliviti bende arada sırada kullanıyordum mama ve sebze meyve verdiğim için pek vermiyordum.. Polivit kullanılabilr ancak @RockyveCharlotte nin de dediği gibi röhnfried gervit w ya da care4birds multivit daha iyi olur.

hepinize teşekkür ederim şuan röhnfried gervit w kullanmaktayım sadece merak ettim bu kadar kullanılıyor faydası varmı aklımda canlandı birşeyler

Polivit içeriği gereğince zararlıdır. Kısa vadede zararını göremezseniz de uzun vadede karaciğerde hasarlara sebep olacaktır. İçeriği bir vitamin için zararlıdır.

Polivit içeriği gereğince zararlıdır. Kısa vadede zararını göremezseniz de uzun vadede karaciğerde hasarlara sebep olacaktır. İçeriği bir vitamin için zararlıdır.
bahsettiğiniz içerik vitamin dışındaki ek maddelermi aroma vb gibi

bahsettiğiniz içerik vitamin dışındaki ek maddelermi aroma vb gibi
Şekerli içeriği koruyucu maddeler renklendirici daha detaya indikçe inilir. Insan bedeni tolerans gösterebilir belki ama uzun vadede minicik bir kuşun tolerans göstermesi mümkün bile değil. Röntgen çekilmeden de kimse kuşunun karaciğeri ne halde bilemez :)

Geri