petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Popoda şişlik ve kızarıklık? (dişi)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve A.Bozoğlu tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. A.Bozoğlu

A.Bozoğlu Member

Beğenileri:
    0
    Bugün dişi kuşumun popo kısmında bir kızarıklık ve sanki biraz şişlik fark ettim, kuşları alalı 1 ay kadar oluyor resimlerinide eklemiştim daha önce erkek ingiliz kırığı, dişi ise yerli denmişti forumda. arada öpüşüyorlar, birbirlerini kaşıyrlar falan ama çiftleştiklerinide görmedim doğrusu. yumurta olacağını sanmıyorum zira yuvayla hiç ilgisi yok dişinin? bir diğer konu ise dişi kafesten çıkmıyor ama erkek kapağı açınca bir süre dolaşıp tekrar giriyor.

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişiler ilk yumurtalarını çiftleşmeden bile boş olarak yapabilir yumurta olabilir , tam bilmiyorum ama yanlış da olabilir .

3. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Buyk ihtimal kizisiodur ondan dolayi burnu kizarik renktedir siskinlikte yumurta kizginlik yumurtasi olabilir

Sayfayı Paylaş