Karadeniz Pet

Pvc kafes yapımı için gerekli malzemeler???

mehmet yusuf

Yeni Üye
Pvc kafes yapmak istiyorum
Pvc yi nerden bulabilirim
Fiyatları hakkında bilgisi olan var mı

Hazir yapilmislardan saatin almaniz PVC de daha uygun olur bence

bende hevesliydim ama baktım astarı yüzünden pahalıya denk gelecek 2. el bir pvc aldım..

bu pvc kafes işine bende taktım kafayı. pvc için gerekli malzemeleri buldum sayılır. yakında seri imalata geçerim eğer ilgi olursa.

bu pvc kafes işine bende taktım kafayı. pvc için gerekli malzemeleri buldum sayılır. yakında seri imalata geçerim eğer ilgi olursa.

nereden buldunuz, malzemeleri aradım aradım bulamadım istediğim gibi pvc malzeme

nereden buldunuz, malzemeleri aradım aradım bulamadım istediğim gibi pvc malzeme

PAKPEN sitesinin bir kolu olan PAKDOOR - PAKPANEL sitesini buldum buranında ankara bayilerini buldum...

telefondan aradım bir kaçında pvc var. tabi gidip göreceğim. alabilirsem bir örneğini alıp benim bir tanıdı malzemeci var ona aldırtacağım. çünkü her türlü mazlemeyi alıyorlar firmalar aracacılığı ile daha ucuza alabiliriz.

buradan bayilere ulaşabilirsin hocam.

PAKPEN

PAKPEN sitesinin bir kolu olan PAKDOOR - PAKPANEL sitesini buldum buranında ankara bayilerini buldum...

telefondan aradım bir kaçında pvc var. tabi gidip göreceğim. alabilirsem bir örneğini alıp benim bir tanıdı malzemeci var ona aldırtacağım. çünkü her türlü mazlemeyi alıyorlar firmalar aracacılığı ile daha ucuza alabiliriz.

buradan bayilere ulaşabilirsin hocam.

PAKPEN

Fatih bey bu kapıcılarda lambiri oluyor 10 cm, yada 20 cm lik, ayrıca tırtırlı oluyorlar, düz lambiri olanlarıda var tabaka şeklinde ama onların içinde strafor gibi bir zımbırtı var dışı kaplama, ama fiyat olarak kurtarmıyor, pahalı oluyor, sitelerde bu şekilde pvc kafes yapan birisi var ondan malzemeyi nereden aldığını öğrenmek lazım, eğer lambiri şeklinde istiyorsanız ostimde çok ucuza imalatını yapan yerler var,

Fatih bey bu kapıcılarda lambiri oluyor 10 cm, yada 20 cm lik, ayrıca tırtırlı oluyorlar, düz lambiri olanlarıda var tabaka şeklinde ama onların içinde strafor gibi bir zımbırtı var dışı kaplama, ama fiyat olarak kurtarmıyor, pahalı oluyor, sitelerde bu şekilde pvc kafes yapan birisi var ondan malzemeyi nereden aldığını öğrenmek lazım, eğer lambiri şeklinde istiyorsanız ostimde çok ucuza imalatını yapan yerler var,

Valla bende gidip görmedim ama telefonda aradım ve var dediler elimizde gidip bakmam lazım. yada sizin dediğiniz gibi kafesciye uğrayıp bakmak lazım. Hem numunelik olur :) Şu sıralar vaktim yok olsa gidip bakacağım.

Siteleri biliyor musunuz bilmiyorum ama, içerdeki bp den yukarı güneşevlere çıkan cadde üzerinde, büyük bir egzozcu var onun yanına hemen sağ tarafta

Ne yaptınız acaba pvc kafes için hangi malzeme kullanıldığını bulabildinizmi acaba.

Arkadaşlar bu pvc kafesleri yaptıkları malzemnin adı pvc dolap profili diye geçer en: 36 cm veya 40 cm olarak satılır. 1 pakette 6 boy bulunur yanlış hatırlamıyorsam boy 3 metre . Bursada satan bir kişi vardı görüşmüştüm kendisi ile profillerin kenar kısımlarına geçen ve düzgün görünmesini sağlayan çıtalarda bulunuyordu. Ben bir ara yapmak istedim vazgeçtim sebebi ise malzemesi,yapıştırıcısı,arkakalık denilen malzeme, öntel,tava(normalpiyasadaki tavaları bu malzemeye koyamazssınız koydugunuz zaman yakışmaz özel pvc kafes tavaSı gerekiyor.tava ve öntel 25 tl tutuyor) ,vida ıvır zıvır derken çok azlada bir fark olmuyordu vazgeçtim.8-10 göz kafes istiyorsanız hiç uğraşmayın hazır alın.ayrıca bu kafesi yapmak için elinizde profosyonel ekipmanlar gerekir

Son düzenleme:
Geçen hafta ben aldım. Aksesuarları ile beraber 350 lira tuttu. İsterseniz profilimden bakabilirsiniz. Astarı yüzünü geçmesin sonra.

Siteleri biliyor musunuz bilmiyorum ama, içerdeki bp den yukarı güneşevlere çıkan cadde üzerinde, büyük bir egzozcu var onun yanına hemen sağ tarafta

Evet o kafes yapan yeri buldum bugün fiyat öğrenmek için girdim gözüne 90 tl istiyor. Yuvalıklı olanlara. Bilemiyorum bakmam lazım daha piyasaya.

Daha önce konu acmistim pvc kafes imalatı na basliyacaktim
herseyi hazirladim tavalari plastikten özel dokum yuva kapaklari panjurlu sistem
istege gore acip kapanabiliyor şeffaf siperlik ozel döküm folluk on tellerin komple acilip kapanmasi
için ozel dokum tirnaklar korgo icin koli on tel cok adetli alimlar icin indirim kafes cizimleri
modelleri olculeri hatta koseleri birlestirmek için hicbir kafes imalatcisinda olmayan köşe birlestirme
sistemi dedigim gibi a dan z ye herseyi hazirladim fakat su piyasanin durgunlugu beni dusundurdu her sektor
Kilit olmuş durumda para dönmüyor piyasada bu ortamda bu ise girmek beni düsündurdu e tabi ciddi bir sermaye gerektiriyor
suan onumuzu goremedigim icin bu projeyi rafa kaldirdim sadece kendime pvc bir salma yaptim tavalari galvaniz bununla yetindim şimdilik.bakalim hayirliysa ilerki zaman larda olur inşallah pvc kafes yapacak arkaslara
söyle bir yardımım ve tavsıyem var malzemeleri bulursaniz eger profiller 370 boyunda metresi 8,5 lira derinlik 35 36 38 40 olarak değişiyo.ornegin 4 katlı bir uretim kafesi disaridan alinmaya kalkarsanız a firmasi yada
b firmasi fiyatlari 550 600 civari olur siz yaptignz takdirde tava ontel folluk nette satiliyor hazir bir sekilde. bunlari hazir aldiginz ve dolabida
siz yaptinz maliyet 350 400 ü bulabilir ve cok amatör bi kafes olur sahsi dusuncem biz bu isi
hobi olarak yapiyrz keyfe keder keyfinde 300 500 ü olmaz herkes e iyi forumlar

Son düzenleme: