Karadeniz Pet

Rahatlaması için Masaj

Kuşunuz çok tatlı Maşallah.Benim Cicikuş bana ne kadar alışık olsa da asla kendine dokundurmaz.Eskiden bi kuşum vardı rahmetli parmağımı boynuna yaklaştırır yaklaştırmaz seveceğimi anlar boynunu kabartır eğerdi :(.

ölen kuşunuz için çok üzüldüm:( bu tür alışkanlıkları kuş henüz çok küçükken yapmanız lazım konuşmaya sizlere alışınca imkansız gibi birşey oluyor sevdirmiyorlar. Bundan önce kaçan kuşuma öldürseler dokundurmazdı kendine :)

evet dişiyi görünce sahibine karşı bi mesafeli olma durumları oluşuyor. Dokundurmuyorsa yanındaki dişiyle tam bir aile olmuş herhalde :)

o kadar değil ama bi soğukluk oluşmadı diyemem. aslında onuda zor durumda bırakmak istemiyorum bi seçim yapması gerekmiyor eminim ki sevgisi ikimizede yeter :p ^^

Ölseler elletmezler :)

hahahah :D anlattıklarınıza bakılırsa benim kuş numunelikmiş valla ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

o kadar değil ama bi soğukluk oluşmadı diyemem. aslında onuda zor durumda bırakmak istemiyorum bi seçim yapması gerekmiyor eminim ki sevgisi ikimizede yeter :p ^^

hahah :) senin sevgin ikisine yeter bence ama ama mubişler için aynı şeyi söyleyemem onlar karşı cins görsünler yeter :D ama ne yalan söylim valla bazen acıyorum hayvana ya yanına gidip dişi mi alsam diye de düşünmüyor değilim hani her ne kadar biz sevgi göstersekde gönül dişi görmek ister kafeste :D

Geri