Karadeniz Pet

Rainbow mu

furkan taha

Yeni Üye
Arkadaşlar bu kuşlar rainbow mu?
Takım olarak fiyatları ne kadar???
c57387db36255fb90f0e333d094aff5a.jpg
453f459f83240860670353b4031eb2a7.jpg
2673bb5e707590347768af0e4d9fbc78.jpg

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişi rainbow olabilir ama tam emin değilim baştan kuyruğa bir fotoğrafa bakmak lazım. Erkek ise spangle rainbow değil .

Hocam değil diye düşünüyorum rain bow un tüyle bu kadar net değil. Ama bunlar rainbow mu emin olamadım canlı görmek daha farklıç

Dişi rainbow olabilir ama tam emin değilim baştan kuyruğa bir fotoğrafa bakmak lazım. Erkek ise spangle rainbow değil .
spangle dediğinizi açıklarsanız sevinirim çünkü spangle (pullu) demek yani muhabbet kuşları arasında spangle rainbow da mevcut bir türdür.
spangle bir desen çeşitidir.

Rainbowa benzemiyor. Sırtlarının görünmesi için fotoları üstten çekerseniz kesin yanıt daha kolay olur.

spangle dediğinizi açıklarsanız sevinirim çünkü spangle (pullu) demek yani muhabbet kuşları arasında spangle rainbow da mevcut bir türdür.
spangle bir desen çeşitidir.
Spangle olduğu belli ama rainbow spangleyi daha önce duymamıştım. Renk kombinasyonu rainbow olduğuna ikna etmedi beni o yüzden rainbow olmadığını düşünüyorum

Bildiğim kadarıyla rainbowların kanat uçları da beyaz olmamalı . Bu kuşta beyaz

Arkadaşın spangle diye bahsettiği, sanırım bu özelliğin de görülmesi. Ben bu ayırımları çok bilmem ama açık renkli olan kuş, rainbowların sahip olması gereken birçok özelliği karşılıyor. Zaten en belirgin özellikleri vücutlarında, muhabbet kuşlarında görülen bütün renklerin olmasıdır. Karın/bel kısmında bu özellik görülüyorsa rahatça rainbow denilebilir sanırım. Gördüğüm kadarıyla açık renk olan kuş bu şekilde