Karadeniz Pet

Rainbow muhabbet kuşu mu?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
uhst6.jpg

uhsts.jpg

uhsub.jpg

uhsv4.jpg

reinbow maşallah çok güzel :)

teşekkürler kendime alıştırmak için aldım hayırlısı olsun

Daha yavru zamanla renklerini daha net gösterir inşallah

tüğ değişiminde tüğleri tamamlanınca daha güzel olur

tipe bak yaaa :) maşallah abi nazar ederler kaldır bu fotoları tavsiyem :)

kardeş kuş rainbow değil ayrıca kuş en az 6 aylık sana alışmasaı çok zor ve bakımsız kalmış

kafa ve sırt kısmında sarı renk olan spangle kuş ilk kez görüyorum, 8-9 aylık, size alışması biraz zor olabilir, ama rainbow kuşlarda göğüs ve göğüsten popo kısmına doğru olan bölgelerde mavi, yeşil ve sarı renkler homozigot dağılım gösteriyor...Bence kuşunuz rainbow değil ama maşallah çok güzel bir kuş, sarı-yeşil spangle ile eş yapabilirseniz belki rainbow yavrular alırsın...

Teşekkürler. Rainbow yada değil ama bencede güzel. Bana yavru dediler yanındakiler de yavruydu resimdeki gibi değil daha ufak boyutu. Ben iyi bakarım bakımsızlıgı düzelir de alışırda umarım inşallah. Diğer kuşlarım salonda bu kuşta şuan salonda sıkılmasın diye. Alıştırmak ve konuşturmak için aynı odada olmaları sorun yaratırmı?

dediğim gibi kuş büyük, alıştırmakta zorlanabilirsiniz, diğer kuşlarla aynı odada olmasın, mümkünse seslerini bile duymasın, aksi taktirde size alışması imkansız...

teşekkürler,maşallah. Ayrı odaya aldım ama dünden beri daha yem yemedi. Bugün yer umarım.

Maşallah hocam kuşunuza bayıldım.....

sağol bende çok sevdim. Yatarken bile başucuma koydum. Daha yeni geldi ve bakımsız. 2ay sonra yeniden paylaşacam daha renkli olacaktır. Fotografta çıkmıyor ama benim yakından bakınca gördüğüm sarı,mavi,beyaz,gri, az miktarda yeşil renkleri var maşallah. Can yoldaşım olacak inş.

sağol bende çok sevdim. Yatarken bile başucuma koydum. Daha yeni geldi ve bakımsız. 2ay sonra yeniden paylaşacam daha renkli olacaktır. Fotografta çıkmıyor ama benim yakından bakınca gördüğüm sarı,mavi,beyaz,gri, az miktarda yeşil renkleri var maşallah. Can yoldaşım olacak inş.

duranettin bir daha söylemeden geçemeyeceğim.sitede bir çok kişinin kuşunu gördüm ama bu başka.iyi bak ona,unutmadan ilerde bıkarsan ben alabilirim :)

Geri