Karadeniz Pet

Rengi normal mi ??

Yusuf79

Yeni Üye
IMG_8863.JPG
Herkese iyi günler paylaştığım resime bakıp cere renginin neden böyle olduğunu söyleyebilir misiniz 1.5 2 yaş civarında erkek kuşum yaklaşık 2 aydır kahverengilik vardı bu aralar daha fazla oldu aydınlatırsanız bni mutlu olurum

IMG_8869.JPG
IMG_8868.JPG
IMG_8866.JPG
IMG_8869.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_8869.JPG
    IMG_8869.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 14
Daha önce masmaviydi son iki aydır kahverengileşmeye başladı erkek kuşumun ceresi

hocam hormonal bozukluktan dolayı öyle olmuştur ceresi bazı kuşlarda olabiliyor
Sorun olur mu peki gayet iyi anlaşıyorlar erkek kur yapıyo dişide tekrar kızıştı die düşünüyorum ayrıca yuvalığın içinde bi miktar yem kabuğu var erkekle dişi yuvalığa birlikte girip orda birbirlerini besliyo olabilirler mi ben görmüyorum çünkü ?

Sorun olur mu peki gayet iyi anlaşıyorlar erkek kur yapıyo dişide tekrar kızıştı die düşünüyorum ayrıca yuvalığın içinde bi miktar yem kabuğu var erkekle dişi yuvalığa birlikte girip orda birbirlerini besliyo olabilirler mi ben görmüyorum çünkü ?
hocam daha önce hiç başıma gelmedi ama inşaAllah sizde bir sıkıntı olmaz yuvaya ilgi varsa sabır ile beklemek lazım inşaAllah güzel yavrularını alırsınız

İnş hocam yavru Sevincini yaşarım umarım Bnde diğer çiftimde 6 ay oldu alalı hala tık Yok herhalde bn şanssızım bu konuda

Erkek kuş işe mantar olmadığından emin misiniz? Suan dişi kuş gibi duruyor

mavi olsa dahi burun delikleri beyaz ise disidir eski resimleri varsa gosterin. ikisi de disi bence ama horminalde olabilir. buyuk.ihtimal ikisi de disi 2 erkek alin esleri olsun .)