petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Resimdeki kafesim için önereleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Hagen m01 modeli 60*40*52 ebatlarında şimdilik bir tane yerli yavru besleyeceğim ilerde belki eş de alırım yanına.. Alacağım yavrunun bana alışmasını istiyorum ama gündüzleri çalıştığım için ancak akşam 6 dan sonra ilgilenebileceğim.. Kafesteki aksesuarlar, oyuncaklar tüneklerin durumu vs.. konusunda tecrübeli arkadaşların tevsiyelerini bekliyorum.. Oyuncak sayısı fazla mı? Tüneklerin yerleri ve adeti uygun mu? Şimdiden teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

[​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my iPad using Tapatalk

2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    kafes iyi fakat ayna falan varsa cıkar oyuncaklarıda cıkarmanı tavsiye ederim 2 kuş içinde uygun büyük kafes ginede daha bilgili arkadaşlar yorum yapar

#2 umut aktaş, 13 Haziran 2014
    Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  3. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ayna yok iki tane oyuncak var onları da çıkarmayı düşündüm ama gündüz evde kafesinde yanlız olacak dıkılmasın dedim... Belki akşamları eve geldiğimde çıkartırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Fazla oyun alanı size olan ilgisini azaltabilir. Arkadaşımızın da dediği gibi kendinize alıştırana kadar ayna takmayın. Hatta hiç kullanmayın. Çok fazla ilgilenemeyecekseniz eğer çift alın yavru iken. Benim fikrim :)

#4 Abdullah AKDAL, 13 Haziran 2014
    Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Ayna Hic Kullanmayın.Oyuncaklarıda cıkartmayın canı sıkılmasın.Alışacak kuş oyuncak olsada olmasada alışır.Herşey yerli yerinde ellemeyin.

6. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim herkese

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş