petshop

Resimdeki kafesim için önereleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Denizli
    Hagen m01 modeli 60*40*52 ebatlarında şimdilik bir tane yerli yavru besleyeceğim ilerde belki eş de alırım yanına.. Alacağım yavrunun bana alışmasını istiyorum ama gündüzleri çalıştığım için ancak akşam 6 dan sonra ilgilenebileceğim.. Kafesteki aksesuarlar, oyuncaklar tüneklerin durumu vs.. konusunda tecrübeli arkadaşların tevsiyelerini bekliyorum.. Oyuncak sayısı fazla mı? Tüneklerin yerleri ve adeti uygun mu? Şimdiden teşekkürler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

[​IMG][​IMG][​IMG]

Sent from my iPad using Tapatalk

2. umut aktaş

umut aktaş New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    kafes iyi fakat ayna falan varsa cıkar oyuncaklarıda cıkarmanı tavsiye ederim 2 kuş içinde uygun büyük kafes ginede daha bilgili arkadaşlar yorum yapar

#2 umut aktaş, 13 Haziran 2014
    Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  3. Erkam80

Erkam80 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Denizli
    Evet ayna yok iki tane oyuncak var onları da çıkarmayı düşündüm ama gündüz evde kafesinde yanlız olacak dıkılmasın dedim... Belki akşamları eve geldiğimde çıkartırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Fazla oyun alanı size olan ilgisini azaltabilir. Arkadaşımızın da dediği gibi kendinize alıştırana kadar ayna takmayın. Hatta hiç kullanmayın. Çok fazla ilgilenemeyecekseniz eğer çift alın yavru iken. Benim fikrim :)

#4 Abdullah AKDAL, 13 Haziran 2014
    Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  5. İsmail GÜLPINAR

Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Sivas
    Ayna Hic Kullanmayın.Oyuncaklarıda cıkartmayın canı sıkılmasın.Alışacak kuş oyuncak olsada olmasada alışır.Herşey yerli yerinde ellemeyin.

6. Erkam80

Erkam80 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Denizli
    Çok teşekkür ederim herkese

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş