petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sabırsızlıkla yumurtalarını beklıyoruz..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ugur_dagdelen tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. ugur_dagdelen

Selam arkadaslar bır cıft damızlık denılen kuslarım var Dişi olan devamlı yuvalıgın ıcınde kus kumu aldım altlarına talas koydum yemını verıyorum suyunu verıyorum gerısıne karısmıyorum yumurta kıcında cok belırgın bırsekılde duruyor ama ne zaman ıcınde yumurta yapıcak yada yapmasını engellıyen bıseymı var ? bu arada kusları arkadas alalı bır hafta oldu .. yerı degıstıgı ıcın olabılırmı ?

2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Yeri değiştiği için de olabilir siz yumurtladı mı yumurtlamadı mı diye sürekli bakıyorsanız ondan da yumurtlayamamış olabilir.

3. Mehmet ŞEKER

olabilir. tedirgin olduğu için yapmamıştır. Ama içinde durması sakıncalı inş. en kısa zamanda yumurtlar

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    fazla rahatsız etmeyin.

Sayfayı Paylaş