petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sahibinden.com daki ilanlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. YASİN AY

YASİN AY Guest

Arkadaşlar Sahibinden.comdaki ücretsiz kuş sahiplendirme ilanları gerçek mi yoksa değil mi sahiplenen varmı şüpheliyim bu konuda millet jumboyu glosteri felan ücretsiz sahiplendiriyor inanamıyorum bir de sizlerin düşüncelerini almak istedim

2. BARAN

BARAN Guest

Okuşların hepsini biliyorum dostum elimden gelse gider alırım lakin o şahıslar oraya öyle yazıyor gidince para istiyor pazılarıda artık bakamadıkları için onlara iyi bakacak kişiler arıyorlar...

3. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    internet üzerinden kuş satışı yasak olduğu için sahiplendirme adı altında satış yapılıyor. çoğunda zaten site kuralllarını bilmeyen aramasın veya yazmasın diye belirtiler.

4. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

o sitenin kuralları gereği parayla satamıyorsun ücretsiz ilan olarak açyorsun fakat arayınca para istiyorlar.kimse kimseye bedava kuş vermez boşuna aramayın

5. YASİN AY

YASİN AY Guest

sağolun bilgilendirme için bazıları tamamen ücretsiz felan yazıyorda

6. BARAN

BARAN Guest

O bazıları için geçerli :)

7. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    peki bende birşey sorucam benim akvaryum balığı ve cüce vatozlarım var onları sahibinden sitesine koysam ücretli ilan olarak herhangi bir ceza alırmıyım satışı yasak diye yoksa sadece kuşlar içinmi geçerli yasak.

8. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Balıklar için o yasak geçerli değil. sadece evcil hayvanlar ve kafes hayvanları için geçerli, mesela güvercin ilanını paralı verebiliyorsunuz ama muhabbet kuşunu veremiyorsunuz

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşar bu konuda boşu boşuna çenenizi yormaya gerek yok akıl var mantık var adam jumbo vs kuşunu hiç ücretsiz verirmi? siz olsanız verirmisiniz.Zaten şimdi sahibinden.com a ilan açanlar altta beliriyor site kurallarını bilenler mesaj atsın diye..........

10. Tevfik AKTUNÇ

Her ne olursa olsun bu insanları bir nevi dolandırmaktır. İnternet üzerinden satış yasak ise bunu sahiplendirilme olarak göstermeyeceksin. Bir çok kişi bilmiyor ve arıyor.. Bu tür durumlarda sahibinden.com'a şikayet olarak bildirebilirsiniz. Telefonda görüştüm ve kuşu sattığını belirtti, gerekli işlemi yapın lütfen anlamında bir mail gönderebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş