Karadeniz Pet

Sahiplendirme

drsn_19

Meraklı Üye
Bi sitede hayvan ilanlarinda kus papagan bölümünde Sahiplendirme yapılacak mama asi ücreti talep edilmeyecek falan yaziyo bise site kurallarını bilmeyen aramasin diyolar anlamadigim nedir bu isin aslı gercekten uctersiz mi yoksa baska bisey mi var altinda nedir bu isin asli

site kuralları gereği ücretsiz sahiplendirmek zorunda yoksa ilanı aktif olmuyor o ücretsiz yazsızını yazmazsa. siz telefonla aradıgınızda malum ücret talep ediyorlar.

site kuralları gereği ücretsiz sahiplendirmek zorunda yoksa ilanı aktif olmuyor o ücretsiz yazsızını yazmazsa. siz telefonla aradıgınızda malum ücret talep ediyorlar.
Anladım cok tesekkur ederim vala uzun zamandır aklima takiliyodu :) bide bin tane bahane siralamislar yok bakamiyorum sahiplendircem yok cocugum oldu sahiplendircem diye uc kagitcilar :)

ilgili yasa gereği bu tür kuşların satışı yasaklanmıştır..

benim bildiğim internet üzerinden satışı yasak, bu sebeple "ücretsiz sahiplendirilecek" diye ibare koyuyorlar, ancak arayıp sorduğunuzda ücret talep ediyorlar.

gerekli izni, ruhsatı aldıktan sonra petşop'lara neden yasak olsun ki

Son düzenleme:
Petshoplar haric mi buna

petshoplar değil bu tür forumlarda satışları yasaklandı eğerki takibat yapılırsa cezai müeyyidesi var ve ilgili forum sahibide bu işten ceza alabilir ilgili satış ilanlarını kaldırmadığı için..sadece burada kuş satımında sahiplendirme adı altında kinayeli satış yapılıyor..

Geri