Karadeniz Pet

SAKARYA`da Üretimhane veya Ev Üreticisi Yok Mu ?

• Konbuyu başlatan Esxi
  • Başlangıç tarihi
E

Esxi

Guest
Cümleten Selamun Aleyküm

Sakaryada bir kuşçudan yavru muhabbet kuşu aldım, 2 gün sonra ishal oldu ama ne soğukda durdu nede yem ve su haricidne birşey verdim.

1 hafta sonrada malesef öldü.

Yeni bir Sağlıklı Yavru Muhabbet kuşu almak istiyorum fakat bu sefer dükkalardan değilde, varsa sakaryada evinde üreten yada üretimhanesi olan Özel Mesaj İle iletişim bilgilerini verirse muhakkak geri dönüş yapıcam.

Herkese iyi forumlar.

bende adapazarındaki sefa akvaryumdan almıştım(çark cd arkasından).tabi çok güzel kuşlar göremedim.geçen hafta izmite gitmiştim orada bi kaç yere baktım çok güzel kuşlar vardı

Son düzenleme:
Cümleten Selamun Aleyküm

Sakaryada bir kuşçudan yavru muhabbet kuşu aldım, 2 gün sonra ishal oldu ama ne soğukda durdu nede yem ve su haricidne birşey verdim.

1 hafta sonrada malesef öldü.

Yeni bir Sağlıklı Yavru Muhabbet kuşu almak istiyorum fakat bu sefer dükkalardan değilde, varsa sakaryada evinde üreten yada üretimhanesi olan Özel Mesaj İle iletişim bilgilerini verirse muhakkak geri dönüş yapıcam.

Herkese iyi forumlar.
Cidden ya sakarya da kuşçu yok. Ben hep kazıklandım. Bana 1 aylık yavru diye 3 aylık yavruları verdiler. Ve şuan hiç bana gelmiyor. Halan daha bi yer bulamadınız mı acaba sakarya da bi üretim hane varmış ama şuan tadilattan dolayı satım olmuyormuş. Bildiğiniz güvenilir bi yer varsa lütfen arkadaşlar bana da yazın. Çok istiyorum yavru.

Son düzenleme:
Konu açılalı epey uzun bir süre olmuş ama [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ın yeğeni yardımcı olabilir belki.

Cidden ya sakarya da kuşçu yok. Ben hep kazıklandım. Bana 1 aylık yavru diye 3 aylık yavruları verdiler. Ve şuan hiç bana gelmiyor. Halan daha bi yer bulamadınız mı acaba sakarya da bi üretim hane varmış ama şuan tadilattan dolayı satım olmuyormuş. Bildiğiniz güvenilir bi yer varsa lütfen arkadaşlar bana da yazın. Çok istiyorum yavru.

Benim kuzende yavrular var çok güzel. Perşembe günü kümesindeydim.. :)

facebooktan bağlantı kurabilirsin. ==> https://www.facebook.com/ozgur.ozbilek.3

Tam olarak adresi nerede dükkanın Levent bey.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
oda ısısı kaç derece ? size soğuk gelmesede ona soğuk gelmiş olabilir. kuşlar sıcağı sever

arkadaşlar daha 2 gün önce konu açmıştım Sakarya`dan ev üretimi yavrular diye :)

herhalde görmediniz. Bugün elimde kalan 4 yavruyu da tanıdığım bir kuşçuya verdim.

Şu an 9 tane yumurtam var, 1,5 ay sonra felan hazır olurlar. İsteyene yardımcı olabilirim :)

Bana özelden evin açık adresini atar mısınız? Perşembe günü 7 den sonra müsaitim nasipse. Gelebilirim. İş çıkışı. İnşallah bi aksilik olmazsa.

Emre bu bahsettiğim kişi kuzenim. Kendisi vardiyalı çalışitığı için günün hangi saati evde oluyor bilemiyorum. Telefon açarsın, adresi de alırsın.
İsmi ==> Özgür Özbilek
facebooku ==> https://www.facebook.com/ozgur.ozbilek.3
telefonu ==> 0543 886 04 71

Son düzenleme:
Emre bu bahsettiğim kişi kuzenim. Kendisi vardiyalı çalışitığı için günün hangi saati evde oluyor bilemiyorum. Telefon açarsın, adresi de alırsın.
İsmi ==> Özgür Özbilek
facebooku ==> https://www.facebook.com/ozgur.ozbilek.3
telefonu ==> 0543 386 04 71

Çok teşekkür ederim levent bey sağolun.

Facebooktan ben yazdım kendisine ama bana dönüş sağlamadı telini de açmıyor tam olarak hobi hanesinin adresini verir misiniz bana özelden. Levent bey

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim levent bey sağolun.

Facebooktan ben yazdım kendisine ama bana dönüş sağlamadı telini de açmıyor tam olarak hobi hanesinin adresini verir misiniz bana özelden. Levent bey

Emre adresi versem de adam vardiyalı çalışıyor evde bulma şansın yok. Telefon açsan ya? Ya ver facebook linkini ben kendisine vereyim yazsın sana.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Bu arada telefon numarasını yanlış yazmışım düzelttim şimdi.

Geri