Karadeniz Pet

Sakatlanan Kuşumun Son Durumu

:( ilaç kullanıyor muydunuz?

Evet veterinerin verdigi bi siringada bi agri.kesici dvit 3 ve vitamin..ama su an ayakta bile duramaz oldu yatiyor gözler kapali sanırım mavisim can cekisiyor;(

Allahin bu kusun hali ne böyle :S beni derinden üzdü. Lütfen yine veterine götürün. Birseyler yapin ya yazik valla

Burdaki veterenire götürdük kapaliydi..bandirmadikine goturcektik ama goturemeden
kaybettik;((
Yardımcı olan herkesten Allah razı olsun..

Yazik olmus basiniz sagolsun. Üzüldüm gercekten.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

Dün akşam birşeyi yoktu, iyileşiyor diye sevinirken bu sabah çok hasta şekilde gördük. Birşey yiyip içmedi, ayakta duramıyor ve çok hızlı nefes Alıp veriyor. Göğüs kemiğinde hafif keskinlik var im kuruma hastalığı mıdır. Birden bire ne oldu anlamadık herşey yolunda giderken. Elden birşey gelmemesi çok Üzücü, göz göre göre gidiyor ama çaresiziz.

Selam arkadasim son durumlariniz nedir ? Kusun ölümü benide üzdü inan. Bu sekilde ölmesi hic iyi olmadi...

Kuşunuzun ölümüne üzüldüm ama hayat bu işte bende kendi muhabbet kuşumu kaybettim.İyi anılarıyla hatırlayın onu kırık ayağıyla değil :)

Geri