petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sakatlık olabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 20 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar kuluçka sırasında dişi kuş hastalandı ve yumurtaya yatmamaya başladı. Ben bunu 1-2 saat sonra farkedebildim. Yumurtaları aldım sarı ampulle bir kutuya koydum. Ertesi gün dişi kuş düzeldi ve yumurtaları tekrar dişi kuşun altına koydum. Ancak 3 yumurtadan sadece 1 tanesini kurtarabilmiştim. O yavru şimdi 22 günlük oldu. Ancak sanırım ayaklarında sorun var. Bu gibi durumlarda ne yapılmalı? Ve bu yavrunun sorununu düzeltebilme gibi bir ihtimal var mı? Teşekkürler.

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    internetten yazıp bakın çarpık ayak tedavisi bulamazsanız anlatırız sıkıntı yok :) bide foto atın

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Eğer çarpık bacak ise makyaj süngeri ile yapılan bir tedavi var.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    [​IMG]Çarpık bacak değil. Sanki hissetmiyor gibi üstüne basamıyor. Denge kuramıyor.

#4 Ekincan EROL, 20 Mart 2016
    Son düzenleme: 20 Mart 2016
  5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Eğer dediğiniz gibi ise veteriner müdahalesi gerekir.

Sayfayı Paylaş