petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şakir elime gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve REŞİT KAYA tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. REŞİT KAYA
    Gizli

Arkdaşlar Şakir bu [​IMG]

Sizce bana niye alışmadı ilk gün karışmadım 2. Uzaktan konuştum bügünde elime gelsin diye yanına götürdüğümde öyle bekliyor aç bırakmak istemiyorum bana alışsın diyede napmalıyım?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    imzamdaki tatlı kuşum gofret konusunu inceleyiniz

3. Furkan ÇETİN
    Gizli

Kuşa 1 hafta zaman ver yerine alışsın sonra 1 gün konuşup ertesi gün elini uzatma, 3-4 gün uzaktan konuş sonra hafif hafif yaklaş bunu bir süre tekrarla , ondan sonra elini kafesin içine yavaş yavaş sok sana güvenince kendisi gelecektir.

4. REŞİT KAYA
    Gizli

Okudum uyguladım fakat yine bi gelişme yok

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    uyguladıysanız gelişme olmalı :) kuş hiçmi elinizden yem yemedi ?

6. REŞİT KAYA
    Gizli

Tamam saolun cevap verdiğiniz için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Elimden kaçmıyor ama elimede gelmiyor

7. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

kuşa zaman verin ilgi ve alakanızı esirgemeyin şakir deyince forumda bitane peçeteci şakir vardı o sandım :)

8. REŞİT KAYA
    Gizli

Tamam peçeteci Şakir kuşun ismimi :D

Sayfayı Paylaş