petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salıncak yapımı (galvaniz) >>

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve botaninko tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarıma kendi kafesine uygun bir salıncak yapmak istiyorum. istanbul'da galvaniz metal bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? kilo ile satan değil de bir iki metre de satan : )

ikisinin birlikte durabileceği şöyle bir şey yapmak istiyorum, boncuklu, süslü.

http://images.hepsiburada.net/assets/PetShop/500/PetShop_5470664.jpg

2. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Çok aramana gerek yok hırdavatçıların çoğunda bulunur galvaniz tel.

3. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
  4. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    karaköy'de bir kaç yerde buldum ama kilo ile satıyoruz dediler. bir iki metre istedim vermedi adamlar :\

şu galvanizli çelik diyor ya, acaba eğilip bükülür mü bu? fikri olan ar mı? ona göre internet üzerinden alayım diyorum.

3 Mm Galvanizli çelik Tel Mt GittiGidiyor'da 212233755

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kargo vs yine pahalıya gelir nalburlara sorun tel alın normal tel ama paslanır bu yüzden boncuk vs sık tutar ve dışardaki teli fazla kaçırmazsanız bir sorun yaratmaz gibi ama paslanırsa sorun olur.

6. botaninko

botaninko New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba, teşekkür ederim.

göz attım. güzel oyuncaklar varmış. istanbul'da benzerleri yok. ancak bu ve benzeri sitelerden alışveriş yapmak bu gidişle ülkenin sonunu getirecek. ucuz, alması kolay vs. diye paralarımızı dışarıya vermek ülke ekonomisine epey zarar. bu sebeple çok ihtiyaç olmadıkça kullanmayı düşünmüyorum.

yaşasın yerli malı : )

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

niye pahalı olsun ya telin kendisine 3 lira vericem kargo da taş çatlasın 5,6 lira olur.
    10 lira bile tutmaz. ama o tel işimi görür mü ondan emin değilim.

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Eğer boncuk gibi süsler şart değilse salıncağı yoğurt kovalarının tutacağını kullanarak yapabilirsiniz.

8. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
    Gosterdigin tel benim dediğimden elinden geliyorsa istediğin şeyi rahat yaparsın.

Sayfayı Paylaş