petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salma dan gelen kuş hala korkak?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhabalar üreticiden bir kuş aldım erkek 5 gün kadar tek bıraktım sonra çifthane içerisine 2 Dişi arasına attım,erkeği araya Alıp gagalıyorlar,,garip kendini ordan oraya atıyor ve çok korkuyor, kafamda tekrar ayrı bir kafese almak var?orada da biraz vitamin takviyesi mi?yapsam diye düşünüyorum.

#1 Cihan UYĞUR, 11 Aralık 2014
    Son düzenleme: 11 Aralık 2014
  2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    74
    :D valla 2 dişinin arasına atman tuhaf değil mi ya tek tek at bence once erkegı bı kafese at bırkac gun sonra yanına dısı at

3. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    benim bildiğim erkek bir yere alıştırılır sonra dişi erkeğin yanına atılır

4. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede Erkeği Bir Kafese Koy Alışsın Burası Benim Çöplüğüm Dercesine Sonra yanına Dişiyi At Artık onlara Kalmış Erkek Le Dişiler Birbirini görsün ama her ikiside kızsın birbirini gördükçe..Hayırlı Üretimler

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Çifthanede 2 Dişi 1 erkek vardı,onların yanına attım da geri Alıp tek kafese koymayı düşünüyorum.biraz da Bakım yapayım diyorum vitamin vs

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Arkadasim disileri ayri kafese koy erkegi cifthanene koy 10 gun sonra disinin bi taneskni at erkegin yanina erkek kafesi bi sayiplensin

Sayfayı Paylaş