Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için salma kafes

Abdullahmujdeee

Yeni Üye
Arkadaşlar internetten baya araştırdım şu an yavru muhabbet kuşu alacağım hollanda cinsi olandan 1-1.5 aylık erkek onun için bi kafes alacağım baya araştırdım bütçemde sınırlı interetten baktım fiyatlara salma kafes buldum krom kaplı uzunluğu 65cm eni 32 cm yüksekliği 45 cm 4 kapısı var 4 yemlik girişi var ızgaralı güzel bi kafes fiyatıda uygun yalnız baktım tellerin yan olması yere paralel olması daha iyiymiş bu kafesin telleri paralel değil dik sizce çok sorun olur mu birde ileride bu kafese bi tane daha muhabbet alsam eş olsun diye kafes boyutu yeterli olur mu yoksa dahada büyütmem gerekirmi hepinize şimdiden çok teşekkür ederim iyi akşamlar

Sanırım Çifthane kafesten bahsediyorsunuz bence uygun

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşlar ne kadar yer olursa o kadar rahat ederler tabi ileride eş alıcaksınız çifthane kafesi öneririm küçük kafes çiftleşmeyi artırır ama rahat bir kafes daha iyi kafesin fotoğrafını atar mısınız bi bakıyım

http://naturbird.com/urun/50x35-izgarali-uretim-kafesi-kod-2002/

Ben bunlardan kullanıyorum, oldukça büyük bir kafes. 5 kapılı. 2 tane akıllı yemlik, yuvalık ve banyoluk takıyorum, öndeki kapı boşta kalıyor. Bazen diyorum daha küçük kafes mi kullansam diye. Çok büyük alıp sonra da koyacak yer bulamamak var. Boyutlarını ve koyacağınız yeri iyi hesaplayıp alın, sonradan pişman olmayın

Evet eet çift haneden bahsediyorum yani ileride yanına bi eş alsamda yeterli olur doğrumu çift hane kafes henüz almadım sipariş vericem duruma göre yoksa daha iyi bi öneriniz varmı teşekkürler

Bence yeterli

Ben kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor sultan papağanlari için geçerli o

Anladım bide çok sordum ama eksiksiz olsun istiyorum yukarıda verdiğim ölçüler 65 cm uzunluk 32 cm en 45 cm yükseklik bunun fiyatı 60 lira artı kargo başka bi ürün daha buldum herşeyi aynı ama 60 cm uzunluk 29 cm en 41 cm yükseklik fiyatı 46 lira ve kargo bedava sizce hangisini almak mantıklı iki içinde bütçem uygun ama 20 lira fazla için değermi tekrar teşekkür ederim

60 lira olan bu

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    382.1 KB · Görüntüleme: 25
Diğeride bu fotoda fiyat böyle ama 44 liraya buldum aynısını tekrar teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    312.9 KB · Görüntüleme: 25
Evet onlarıda sipariş edeceğim zaten aklımda bi kaç şey daha var oyuncak tarzı falan ama sizce hangi kafesi sipariş etmeliyim

2. sinin aynısınnı çiftlerime aldım gayet uygun

Evet normal gözemdeki ne varsa aynısı gayet iyi

Ama suluğunu ve tülünü kendim aldım sadece onlar çok masraf olmadı

Ilk gönderdiğinde suluk var ma sulugu kendin alsan para vereceğinden daha ucuza almış olacaksin toplam

Tül takmicaksaniz 1. Daha iyi temizleme açısından

Geri