Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için salma kafes

Ya aslında 1.yi alacaktım ama baktım 1.de ızgara yok 2.de var bilemedim ızgara olması çok daha iyi demiş herkes okudum

Ya aslında 1.yi alacaktım ama baktım 1.de ızgara yok 2.de var bilemedim ızgara olması çok daha iyi demiş herkes okudum

Aynen daha iyi ben göremedim olup olmadığını iyisini almışsınız

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer izgarayi ayrı alabilirseniz(petshoptan) 1. Daha iyi cekmeceli olduğu için ve tül kullan micaksaniz daha iyi

Petshoplarda ızgara satılır mı satılıyorsa alırım bide tül kullanırım herhalde neden tül kullanmazsam daha iyi olsun ki anlamadım

Tülü temizlerken falan tak çıkar zor oluyor o yüzden

Tül kullanacağım ben sadece ızgarasına ve büyüklüğüne takıldım şu anda bide petshoplarda ızgara satılıyor mu satılıyorsa ızgara alsam olur mu yoksa olmaz mı

Bide şey sormak istiyorum kumlu tünek diye bişey gördüm sizce gereklimi ben ahşap tünek kullanacağım üstüne geçiriliyomuş kumlu tünek gerek var mı alayım mı onuda

Gerek yok tül alcaksaniz 2 uygun

İyi akşamlar

http://naturbird.com/urun/50x35-izgarali-uretim-kafesi-kod-2002/

Ben bunlardan kullanıyorum, oldukça büyük bir kafes. 5 kapılı. 2 tane akıllı yemlik, yuvalık ve banyoluk takıyorum, öndeki kapı boşta kalıyor. Bazen diyorum daha küçük kafes mi kullansam diye. Çok büyük alıp sonra da koyacak yer bulamamak var. Boyutlarını ve koyacağınız yeri iyi hesaplayıp alın, sonradan pişman olmayın
Süleyman bey bu kafes ne kaplama? Nikel olduğu yazıyor iyi midir

Nikel, paslanmaz çelik yapımında kullanılır. Bizim istediğimiz şey de zaten sertlik ve paslanmazlık. Nikel bunu karşılıyor.

Geri