Karadeniz Pet

salma yapım aşamasında

hocam emegıne saglık fakat aklıma bısey takıldı kapakları kapadıgında hava nereden gırıyor ?

o kapaları cam degılmı

hımm tamadır fıkrımce ust tunegın yanına aynı bı tunek daha koy kavgs cıkmasın :D

hımm tamadır fıkrımce ust tunegın yanına aynı bı tunek daha koy kavgs cıkmasın :D
bende tünekleri yaptıgımda yerlerını belirlerken dsundum acaba kavga ederlermi o tunek ıcın dıye ama masallah sımdıye kadar kavga cıkmadı o tunege hepsi sığabılıyo ama zaten tunegın sahıplerı bellı oldu salma içinde yerlerını belırledıler yani ılerıde bı sorun olurmu bilemem suan sorun yok sorun olursa ıkı tunek daha yaptım fazladan yerlerını degıstırırım :)

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık... Süper olmuş... Sağlıklı bol yavrular dilerim ;)

cok tskler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:10 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

salmanın son hali ve kuşlarım tavam nıhayet geldi yarında mısır granülü gelecek levent acar a burdan tekrar teşekkür ederim :)

Gerçektende son hali süper olmuş. Sayenizde bizde yeni fikirler üretiyoruz. bende inşallah sizin gibi güzel bir kafes yapacağım sineklik teli hele süper olmuş :)

gerçekten tek kelimeyle harika olmuş hem de aksesuar gibi :)

Maşallah çok güzel olmuş kuşlarınızda güzel hepsi jumbo mu salmadakilerin , Çift olduktan sonra salmadan alacakmısın yoksa böyle devam mı edecek ?

Maşallah çok güzel olmuş kuşlarınızda güzel hepsi jumbo mu salmadakilerin , Çift olduktan sonra salmadan alacakmısın yoksa böyle devam mı edecek ?
tşkler :) böyle devam kuşlar o ufacık kafeslerde kalmasın dıye salma yaptım ve acıkcası ızlemesı cok guzel oluyo bı oraya ucuyolar bı buraya :)1 jumbo var dıgerlerı ıngiliz ıngılız kırıgı ve bir ciftte yerli

Evet evde kuş beslemek isteyen her evli erkeğin hayali bir salma olmuş. elinize sağlık. Eğer İstanbul da olsanız aynısından bende yaptırırdım size.

[MENTION=8970]Berkay ERDİNC[/MENTION] hocam bende mdf ile şu şekilde bir kafes yaptırmak istiyorum az çok maliyeti ne olabilir tahminen sadece mdf olacak kısımlar teller hariç yani.

kafes1.jpg

Son düzenleme:
Dostum kazakistandyim ben suan siteye girme sansim pek olmuyo ama 10 gune kadar donerim beklersen acelen yoksa sen distan disa olculerini verirsin bende kesim olculerini cikartirim sana elimden geldigince yardimci olurum mdf kalite kalite marka marka degisir fiyatlari 100 liradan baslar 200 e kadar cikar tabaka fiyatlari cnc kesim yapan yerlerde var aldigin tabakayi orda kestirebilirsin istedigin olculerde izmirde tabakayi 10 liraya kesiyolar ankarada da o fiyatlardadir diye tahmin ediyrm cikardigimz olculeri kestirip bantlatrsin sonra sarjli matkap yada elektrikli matkaplarla toplarsin

Dostum kazakistandyim ben suan siteye girme sansim pek olmuyo ama 10 gune kadar donerim beklersen acelen yoksa sen distan disa olculerini verirsin bende kesim olculerini cikartirim sana elimden geldigince yardimci olurum mdf kalite kalite marka marka degisir fiyatlari 100 liradan baslar 200 e kadar cikar tabaka fiyatlari cnc kesim yapan yerlerde var aldigin tabakayi orda kestirebilirsin istedigin olculerde izmirde tabakayi 10 liraya kesiyolar ankarada da o fiyatlardadir diye tahmin ediyrm cikardigimz olculeri kestirip bantlatrsin sonra sarjli matkap yada elektrikli matkaplarla toplarsin

Hocam ilginiz için çok teşekkür ederim. Vidalama vs işi basit elimizden o iş gelir yanlız ölçü çıkarma ve kesim işi gözümü korkuttu. dekobaj ile olmuyor çünkü :) neyse ben size ö.m attım saygılar.