petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Salma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı SİPAHİ tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Resim deki gibi bir salmam var.Amacım buradan kendi eşlerini seçsinler ve sağlam bir takım kurmak istiyorum.Bu işin püf noktaları nelerdir ? Daha önce deneyenler yardım ederse sevinir.Yeni geldikleri için biraz kavga var hafif sürtüşmeler normal tabi yakında eş seçme olayı başlar mı sizce ne kadar sabretmek lazım eş seçimi için ?
    NOT; 6 Dişi 6 Erkek bulunmakta yandaki kafesler de oturmuş takımlarım var.

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    11 kuş saydım. Ama 11 kuş için küçük bir kafes olmuş başka salmanız varsa 3er çift ayırın.

3. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Kafes var.Dikkate alıcam

4. Kemal ÇETİN

Yok 12 tane var sağdan 2. tünekteki beyazlıyı görmediğinize eminim :D
    Salmada eş şeçmeleri kuşların kızgınlık durumuna göre değişir bence.Ben kuşumu salmaya bıraktığımda 2-3 gün geçmesine rağman eş seçememişti.Bende yanında kavga etmeden durduğu ilk kuşu alıp eşe atmıştım.Sorun çıkmadı iyi anlaşıyorlar şu an mesela...

5. Hakan LİMON

11 tane var arkadaki salmadaki 1 kuşu saydıgınıza eminim :)

6. Hakan LİMON

pardon pardon 12 dikkatli bakınca :)

7. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Çözüm bulunmuştur arkadaşlar.Sağolun

Sayfayı Paylaş